Wiele mówi się o muzycznych zasługach legendy rocka Micka Jaggera, frontmana „The Rolling Stones”. Nie bez powodu nazwisko Brytyjczyka zostało jednocześnie wpisane do dwóch Halls of Fame - w Muzeum Rock and Rolla oraz w National Music Museum of Great Britain. Nie mniejszą uwagę fanów i prasy przyciągało burzliwe życie osobiste maestro. Chcemy opowiedzieć o najmłodszym synu 78-letniego muzyka.

Deveraux Octavian Basil skończył pięć lat, rzadkie zdjęcie chłopca pojawiło się w relacji jego matki, baleriny Melanie Hamrick. Gwiazdor rocka jest z nią już od około siedmiu lat i wydaje się, że w końcu jest zdecydowany się ustatkować.

https://www.instagram.com/p/CXOGMWeMtTZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=20f842a2-f1ea-4d6a-ad92-208c44a39a9b

Kiedy się poznali, Mick od razu uprzedził dziewczynę, że ich związek będzie otwarty. Od zawsze był koneserem kobiet i swoistym rekordzistą - według piosenkarza ma na swoim koncie cztery tysiące zwycięstw na froncie miłosnym.

Zanim u piosenkarza wraz z jego 34-letniej dziewczyną urodził się najmłodszy syn, przez kilka miesięcy był w związku z 22-letnią producentką. Jednak po raz ósmy został ojcem i postanowił poświęcić czas na stworzenie pełnej rodziny, a nawet złożył przysięgę matce Deveraux.

https://www.instagram.com/p/CUEVx9qLNmr/?utm_source=ig_embed&ig_rid=733f6b98-da51-46e4-89ba-53a85bbea4f0

Nie wiadomo, czy Jagger ożeni się po raz trzeci. Z poprzednich związków ma trzy córki i czterech synów. Co ciekawe, prawnuczka jest o dwa lata starsza od Deveraux.

Przy okazji użytkownicy zauważają, że chłopiec bardzo przypomina swojego znanego ojca w młodości, poza tym, jak wynika ze zdjęć, widać, że jak prawdziwy artysta, wcale nie boi się kamery.

Główne zdjęcie: lemurov.net