Kiedy Sharon Stone opadła na krzesło i założyła nogę na nogę, zakochała w sobie cały świat. Jej magnetyzm, seksualność i atrakcyjność były tak wielkie, że nie można było już tej gwiazdy przyćmić. Ta aktorka łamie stereotypy.

Na uroczystość „Kobieta Roku” przyjechała w szykownej sukience z rozcięciem do talii, która więcej odsłania, a nie ukrywa przed wścibskimi oczami.

Była w nim tak piękna, że ​​nikt nie odważył się nawet pomyśleć, że taki strój nie do końca pasował do pięknej 61-latki. Wręcz przeciwnie, to wyjście zostało przyjęte owacjami na stojąco.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Kto by pomyślał, że kilkadziesiąt lat temu nie było śladu tej pewności, a gwiazda kultowego „Instynktu Podstawowego” w dosłownym tego słowa znaczeniu bała się swojego wieku i że z każdym rokiem nie jest młodsza . Sama Sharon opowiada, jak w wieku 40 lat zamknęła się w łazience, zabrała ze sobą wino i stanowczo powiedziała, że ​​nie wyjdzie, dopóki nie zaakceptuje siebie, swojego nowego wieku i nowego ciała.

Mówi szczerze, że patrzyła na siebie nagą w lustrze i szlochała, a potem po prostu musiała pogodzić się z faktem, że nadal będzie się starzeć. Ten moment stał się punktem zwrotnym w jej życiu. Po nim aktorka postanowiła prowadzić wyjątkowo zdrowy tryb życia i dbać o swoje ciało. Mówi z uśmiechem, że powieki nie są już tak elastyczne, a spojrzenie straciło bezdenność, ale schudła i teraz ma piękne kości policzkowe, które są godne podziwu.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Geniusz tej kobiety

Sharon Stone jest słusznie nazywana jedną z najbardziej pożądanych piękności w Hollywood. Jest nie tylko piękna, ale i najinteligentniejsza. Jej poziom IQ jest równy poziomowi Alberta Einsteina - wynosi 154 punkty. Wśród hollywoodzkich celebrytów nie ma ani jednej osoby, która mogłaby nawet zbliżyć się do takich wyników.

Popularność przyszła w wieku 34 lat, jej kultową rolą był wizerunek Catherine Tramell w „Podstawowym instynkcie”. Wiele znanych aktorek odmówiło tej roli, ale Sharon nie przestraszyła się.

foto: kakao.im

Ten film podbił świat w 1992 roku, a słynny odcinek z uwodzicielską Stow przeszedł do historii światowego kina. Aby zatwierdzić pierwszy sukces, gwiazda wystapiła w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy i oczywiście cały nakład natychmiast się wyprzedał.

Sharon Stone była w trzech małżeństwach, za jej plecami wiele oszałamiających i głośnych romansów. Kobieta była przyzwyczajona do bycia liderką w życiu i rodzinie, a ci, którzy chcieli związać ją z domem i życiem codziennym, zostali po prostu pokonani.

Aktorka nie ma dzieci. Wraz z Philem Bronsteinem, który jest dziś jej byłym mężem, adoptowali chłopca. W okresie rekonwalescencji po udarze, który przydarzył się Sharon, Phil przejął opiekę nad dzieckiem i rozwiódł się z żoną.

Kiedy Sharon w pełni wyzdrowiała, adoptowała jeszcze dwoje dzieci. W 2001 roku aktorka doznała udaru mózgu. Lekarze powiedzieli, że ma szansę 1%, że będzie żyła. Całkowite wyzdrowienie zajęło Sharon 7 lat. W tym czasie straciła wszystko, co miała: karierę, biznes, przyjaciół. Najbliżsi odwrócili się od niej, a ona znów nauczyła się mówić i żyć.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Dziś Sharon Stone ponownie znajduje się na szczycie gwiezdnego Olimpu. Jest kochana i popularna w zawodzie. Wykonuje dobrą robotę wychowując dzieci, bierze udział w odważnych sesjach zdjęciowych, a nawet szuka miłości na portalach randkowych. Aktorka aktywnie angażuje się w działalność charytatywną, przekazuje duże sumy na walkę z AIDS.

Sharon Stone budzi jedynie podziw i szacunek u innych. Przeszła długą i żmudną drogę do w pełni zasłużonego sukcesu. Nie złamała jej sława, choroba i zdrada. Znowu wstała i osiągnęła jeszcze więcej. Ma dopiero 60 lat i nadal szuka miłości i na pewno ją znajdzie, ponieważ jest jej warta, jak wszystkie kobiety na tym świecie.

Główne zdjęcie: kakao.im