40-letnia Meghan Markle woli samodzielnie szukać prezentów dla rodziny. Żona księcia Harry'ego przeszła się po sklepach Montecito.

Księżną Sussex stać na usługi dowolnego konsultanta zakupowego, ale wybrała inną drogę. Jak każda młoda matka, Megan czekała, aż dzieci zasną – i skorzystała z okazji, by wyjść z domu.

Była aktorka poświęciła ponad godzinę na zakupy w sklepach Montecito. Markle stworzyła wygodny i jednocześnie bardzo stylowy komplet. Miała na sobie kawowy płaszcz Massimo Dutti, buty na stabilnym obcasie, a zwieńczeniem jej stylizacji była kaszmirowa czapka typu beanie.

Source: youtube.com

Jako akcesorium Megan wybrała szerokie okulary przeciwsłoneczne. Synowa księcia Karola nie zapomniała o masce. Księżna najwyraźniej próbowała pozostać incognito, ale nic z tego nie wyszło. Paparazzi odtajnili, kto jest przed nimi.

foto: google

Najpierw żona Williama poszła do prestiżowego butiku Pierre LaFond & Co, który sprzedaje świąteczne meble do domu i wykwintne prezenty. Tam księżna kupowała prezenty. Wyszła ze sklepu z kilkoma torbami. Potem Megan poszła kupić ubrania dla dzieci, a potem wróciła do domu.

„Młoda mama w akcji”, „Świąteczne zakupy to moja ulubiona część roku”, „Megan wygląda jak każda mama, której w końcu udało się wyrwać z domu”, „Jest taka słodka, jest jak jedna z nas”, komentują blogerzy w Sieci.

Główne zdjęcie: google.com