Królewska para życzy swoim poddanym Wesołych Świąt

Książę Harry i Meghan Markle opublikowali swoje pierwsze w historii wspólne zdjęcie rodzinne z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na świątecznej kartce książę i księżna pojawili się ze swoimi dziećmi: 2,5-letnim Archiem i półrocznym niemowlakiem Lilibet. Przy okazji, było to pierwsze oficjalne pojawienie się księżniczki Lili, na które fani królewskiego rodu czekali od tak dawna.

Na zdjęciu Harry był ubrany w niebieską koszulę, a Meghan w granatowy golf. Dzieci wyglądały zwyczajnie: Archie ubrany był w dżinsy i białą koszulę, a Lili w białe spodenki i bluzkę.

foto: elle.ru

Dla przypomnienia, Lili urodziła się 4 czerwca 2021 roku. Jest ósmą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Żaden z członków rodziny królewskiej nie spotkał się jeszcze z prawnuczką Elżbiety II.

Dzisiejsza kartka była czwartą ze wszystkich świątecznych życzeń Harry'ego i Meghan. Na pierwsze rodzinne święta Bożego Narodzenia wysłali fanom zdjęcie z ich ślubu. Druga karta została opublikowana po ich wyjeździe z Wielkiej Brytanii, z synem Archie. W zeszłym roku para złożyła życzenia fanom publikując piękne zdjęcie zrobione przed domkiem dla dzieci w swoim ogrodzie.

https://www.instagram.com/p/CX1AxMzLbDs/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d051b1b0-a1fd-4498-8f9a-fa8b1e7ad07a

Główne zdjęcie: elle.ru