Tradycja świątecznych kartek wciąż istnieje nie tylko w rodzinie królewskiej: jedna z najpopularniejszych brytyjskich rodzin, David i Victoria Beckham oraz ich dzieci, również podzielili się swoim świątecznym portretem.

Jedna z najsłynniejszych brytyjskich par, David i Victoria Beckham, są nie tylko popularni w Hollywood, ale również przyjaźnią się z rodziną królewską. Na żadnym ważnym wydarzeniu w życiu monarchów nie może zabraknąć rodziny Beckham, i nic dziwnego: zawsze wyglądają jako członkowie rodziny królewskiej.

Oto świąteczne zdjęcie, które rodzina zrobiła sobie przed choinką, nie ustępujący portretom monarchów. Rodzina postanowiła życzyć fanom Wesołych Świąt – na zdjęciu David i Victoria ze swoją czwórką dzieci: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper.

Mężczyźni do zdjęcia założyli garnitury, a jedyna córka w rodzinie wybrała niebieską sukienkę, na którą założyła kardigan, podczas gdy zawsze stylowa Victoria pozowała w ciemnozielonej sukience pasującej do koloru choinki.

foto: google

Tuż przed Bożym Narodzeniem, Victoria i David podzielili się znacznie bardziej nieformalnym, ale również bardzo uroczym świątecznym zdjęciem, na którym pozują we dwójkę. David wybrał sweter z motywem Spice Girls ozdobiony płatkami śniegu, podczas gdy Victoria postawiła na T-shirt, ale również ze świątecznym nadrukiem.

Główne zdjęcie: google.com