Okazuje się, że oślepione sławą gwiazdy nie jest mitem, a bardzo tragicznym i częstym zjawiskiem w showbiznesie. Wszechogarniający interes własny i pretensjonalność psują nawet porządnych ludzi. Ale na szczęście w szeregach popularnych aktorów wciąż są tacy, z którymi przyjemnie jest pracować ich kolegom, a nawet zwykłym operatorom. W naszym zestawieniu wybraliśmy najmilszych aktorów i aktorki, z którymi przyjemnie się pracuje nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale także, według innych liderów opinii, życzliwość ich serc.

Keanu Reeves

foto: gameguru.ru

Jest prawie najsłodszym facetem, jakiego można spotkać w Hollywood. Jest najbardziej uprzejmą osobą, jaką spotkałam w całym moim życiu. Wszystkie jego zdania na planie są wypowiadane razem z „proszę” i „dziękuję” – to naprawdę imponujące. (Charlize Theron)

Jest jednym z najmilszych i najbardziej uprzejmych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Ludzie szaleją za nim i mają ku temu wszelkie powody, ponieważ jest piękny od środka. (Sandra Bullock)

Miałam w życiu szczęście i pracowałam z wieloma wspaniałymi aktorami, ale Keanu ma w sobie coś wyjątkowego – ufasz mu. Z nim jest poczucie, że jesteś chroniony i bezpieczny. (Winona Ryder)

Hugh Jackman

foto: gameguru.ru

Na zewnątrz jest tylko +4 stopnie, a on raz za razem jest wyrzucany na plecy z jakiegoś budynku. I wciąż ma energię, by być miłą i uprzejmą osobą. (Anna Paquin)

Paul Rudd

foto: gameguru.ru

Lubię z nim pracować z wielu powodów. Naprawdę mnie rozśmiesza. Myślę, że jest w nim coś, co sprawia, że ​​wygląda atrakcyjnie pod każdym względem. Jest jak zwykły facet, ale jednocześnie trochę więcej niż zwykły facet. Tym przypomina Jennifer Aniston. (Reżyser David Wayne)

Jim Parsons

foto: gameguru.ru

Jest fantastyczny. Jest bardzo profesjonalny i zawsze możesz spróbować z nim czegoś nowego. (Mayim Bialik)

Jennifer Lawrence

foto: gameguru.ru

Jest nie tylko jedną z najbardziej utalentowanych aktorek, jakie spotkałem, ale także jedną z najbardziej prawdziwych. Bardzo przyziemna, bez rozdętego ego. Naprawdę lubi robić to, co robi. (Hugh Jackman)

Jest dokładnie taka sama jak w wywiadzach. I jest po prostu niesamowita, naprawdę zabawna i fajna. Bardzo śmieszna! Jest zdecydowanie świetnym źródłem inspiracji w swojej pracy i jest dokładnie taka, jaką chciałbyś zobaczyć Jennifer Lawrence. (Sophie Turner)

Miałem bardzo wysokie oczekiwania i byłem pewna, że ​​im nie spełni. A potem nie tylko je spełniła, ale je przeszła. (Chris Pratt)

Dwayne Johnson

foto: gameguru.ru

Jest jak kwiat, który nigdy nie przestaje kwitnąć. (Zac Efron)

Łatwo jest po prostu patrzeć na niego jako na wielką gwiazdę akcji, ale naprawdę dba o swoje aktorstwo. Jest inspiracją i jednym z najzabawniejszych facetów, jakich kiedykolwiek spotkałem. (Alex Wolff)

Sandra Bullock

foto: gameguru.ru

Irwin Winkler, reżyser filmu „Sieć” (1995), niejednokrotnie czule wspominał, jak za każdym razem po zakończeniu dnia zdjęciowego Sandra Bullock całowała się w przyjacielskim pożegnaniu z każdym członkiem ekipy.

Anthony Hopkins

foto: gameguru.ru

Muszę powiedzieć, że kiedy pracujesz z Anthonym Hopkinsem, sprawy stają się bardzo proste. Jest taki dobry, po prostu musisz na niego zareagować. To sprawia, że ​​moja praca jest bardzo łatwa. Po prostu świetnie się bawiliśmy. (Olivia Colman w filmie „Ojciec” (2020))

Steve Carell

foto: gameguru.ru

Do dziś, w mojej długiej i zróżnicowanej karierze, Steve Carell jest najwspanialszym i najbardziej profesjonalnym aktorem oraz najlepszą osobą, z jaką kiedykolwiek pracowałem. (Producent Randy Cordray)

Kolejna historia o Carellu od użytkownika Reddita:

Spotkałem go w lodziarni w małym miasteczku. Jest bardzo przyziemny, uroczy, zgodził się robić zdjęcia ze wszystkimi. Potem znowu go zobaczyłem, może trzy miesiące później w studiu w Los Angeles, a on mnie poznał. To było niesamowite!

Tom Hanks

foto: gameguru.ru

Myślałam, że nie może być tak miły, jak wszyscy mówią. Ale taki jest! Jest hojny, zabawny, wyluzowany, czyli taki, jakim chciałbyś go widzieć. Dlatego bardzo się cieszę, że mam okazję szczerze o tym opowiedzieć, bo myślę, że gdyby Tom nie był Tomem, złamałoby mi to serce. (Emma Watson)

Główne zdjęcie: gameguru.ru