Wtajemniczeni ujawniają, jak piękne i radosne zdjęcie rozczarowało brytyjską rodzinę królewską

Ostatnio książę Harry i Meghan Markle ucieszyli użytkowników Internetu: kalifornijska rodzina królewska opublikowała kartkę świąteczną ze swoimi dziećmi. I jeśli wcześniej książę i księżna ukrywali je, tym razem zadowolili swoich fanów i zrobili wesołe i urocze zdjęcie. Świętowaniu nie było końca: w końcu Harry i Meghan pochwalili się nie tylko swoim dorosłym Archiem, ale także półroczną córeczką Lilibeth Dianą. Wydawało się, że nie da się zrobić tego zdjęcia źle - luźne stroje, uśmiechy i pozytywność rodziny urzekły wszystkich.

foto: elle.ru

Ale, jak ujawnił Neil Sean, nowa kartka ma zakodowane wiadomości, które rozczarowały królową. Po pierwsze, zamiast tradycyjnego brytyjskiego pozdrowienia „Merry Christmas”, Harry i Meghan użyli amerykańskiego „Happy Holidays”. To zasmuciło Elżbietę II, ponieważ jest ona głową kościoła, a Boże Narodzenie jest głównym świętem, które reprezentuje wartości rodzinne.

„Jej Wysokość była zasmucona, ponieważ dla niej to święto niesie ze sobą głęboką sakralną istotę, zarówno dla monarchy, jak i dla głowy rodziny. Od dzieciństwa uczyła swoje dzieci i wnuki szanowania tradycji religijnych. To pierwsze święta Bożego Narodzenia bez księcia Filipa, podczas gdy książę Harry spędzał wszystkie swoje święta z dziadkami. Dla Elżbiety II ta amerykańskość jest symbolem porzucenia przez wnuka swoich korzeni.”

foto: elle.ru

Pałac Buckingham skrytykował również ubiór, który został wybrany do zdjęć.

„Dziurawe dżinsy i bose stopy uosabiają raczej zbuntowanych nastolatków niż królewską rodzinę, która nosi tytuły i prowadzi działalność charytatywną”.

Jeśli jednak krytyka ubioru nie wydaje się do końca obiektywna, to wybrane pozdrowienie jest rzeczywiście sugestywne. Jedną z ukrytych wiadomości były również bransoletki księcia Harry'ego, których prawie nigdy nie zdejmuje. Zdobył je podczas podróży do Afryki, kiedy dowiedział się o śmierci Lady Diany. W odniesienia do księcia Filipa, który zmarł na początku tego roku, książę nic nie zmienił. Chociaż każdy z członków rodziny królewskiej złożył swój własny świąteczny hołd jego pamięci: Elżbieta II miała na sobie broszkę (nawiązanie do miesiąca miodowego), a Kate Middleton miała na sobie czerwoną sukienkę, która jest bardzo podobna do stroju z pogrzebu.

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: google.com