Najbardziej rozchwytywana hiszpańska aktorka została gościem hollywoodzkiego show. A to wyjście jest w stanie przyćmić każdy czerwony dywan

Wygląd Penelope Cruz wymyka się naukowemu wyjaśnieniu. Aktorka nie tylko pozostaje wiecznie młoda, ale także z każdym publicznym występem wygląda coraz piękniej. Ponadto jej pracowitość, w połączeniu z obowiązkami macierzyńskimi, które niezwykle ceni, jest jeszcze bardziej godna podziwu.

Głośne premiery z udziałem Cruz ukazują się jedna po drugiej. Ledwie odeszliśmy od mocnego dramatu Matki równoległe Pedro Almodovara, pokazywanego w Wenecji (zdobyła na festiwalu główną nagrodę dla najlepszej aktorki), gdy na szerokich ekranach pojawiła się kolejna nowość. Thriller kryminalny 355 z bezprecedensową obsadą – od Jessiki Chastain po Lupitę Nyong'o.

foto: elle.ru

W ramach kampanii promocyjnej nowego filmu Penelope odwiedziła program Ellen DeGeneres, gdzie opowiedziała o swojej bliskiej przyjaźni z inną hiszpańską divą Hollywood, Salmą Hayek. W tym o znajomości z oswojoną sową Salmy, którą córka Cruz i Bardema – ośmioletnia Luna – karmiła specjalnym „strasznym” smakołykiem.

foto: elle.ru

W studio Penelope wyglądała fantastycznie: klasyczny makijaż i ciężkie, gęste loki współgrały ze stylową tkaną skórzaną sukienką Chanel i masywną biżuterią, która jest przedmiotem kolekcjonerskim. Tylko podziwiać!

Główne zdjęcie: elle.ru