Aby uczcić rocznicę urodzin księżnej Cambridge, Pałac Kensington opublikował jej nową sesję zdjęciową

foto: instyle.ru

Od wczesnych godzin porannych 9 grudnia, uwagę królewskich fanów przykuwają trzy nowe zdjęcia Kate, księżnej Cambridge, opublikowane przez rodzinę królewską w przeddzień jej 40. urodzin.

foto: instyle.ru

Stylowe portrety różnią się od typowych zdjęć żony księcia Williama podczas oficjalnych wydarzeń lub w otoczeniu rodziny. W oficjalnym komentarzu Pałacu Kensington czytamy: „Na tych zdjęciach można dostrzec trzy aspekty osobowości Kate. Na pierwszym, klasycznym zdjęciu, na którym patrzy w dal, wygląda jak królowa; bardziej nieformalny obraz pięknej, nowoczesnej kobiety w czerwonej sukni jest pokazany na drugim; zdjęcie z bliska ujawnia osobowość Kate, jaką jest tak naprawdę osobą.” Wszystkie suknie pochodzą od Alexandra McQueena, domu projektowego, który stworzył suknię ślubną Kate w 2011 roku.

foto: instyle.ru

Na wszystkich portretach biżuteria księżnej ogranicza się do pary kolczyków i pierścionka zaręczynowego, aby nie odwracać uwagi od twarzy. Do czarno-białych zdjęć Kate założyła kolczyki Collingwood Księżnej Diany z perłami i diamentami, podczas gdy pierścionek zaręczynowy, również należący wcześniej do Księżnej Diany, wyróżnia się na pierwszym zdjęciu.

Włoski fotograf mody Paolo Roversi został zatrudniony do wykonania sesji zdjęciowej w Kew Gardens. Zdjęcia zostaną włączone do stałej kolekcji National Portrait Gallery, której Kate, będąc entuzjastka fotografii, jest patronką.

Główne zdjęcie: instyle.ru