40-letnia księżna Cambridge przygotowuje się do zajęcia miejsca na tronie obok męża. Aby to zrobić, Kate Middleton będzie musiała odejść od swoich zwykłych zasad.

Żona księcia Williama zachowuje się nienagannie odkąd wstąpiła do rodziny królewskiej. Unika skandali i większych kłopotów. „Kate zawsze dobrze wygląda do, właściwe się zachowuje. Ona nigdy się nie myli. Nigdy nie miała skandali. To pozornie idealne zachowanie ma jednak wadę. Nie wiemy, jak zareaguje w czasie kryzysu. Trzymała się na uboczu, jeśli chodzi o Megan, a także Andrew”- powiedział Stefan Blatt, niemiecki eksper.

Gdy tylko wnuk Elżbiety II wejdzie na tron, jego żona zostanie królową małżonką i będzie wspierać jego i koronę przez całe panowanie. Kate będzie musiała wyjść na pierwszy plan i mówić o drażliwych sprawach. „Jako królowa musi trochę bardziej stanąć po jednej ze stron dla dobra, które reprezentuje” – powiedział specjalista.

foto: google

Oczekuje się, że monarchowie w Wielkiej Brytanii pozostaną politycznie neutralni, co idealnie uosabia królowa Elżbieta II przez ostatnie 70 lat jej panowania. Jej Wysokość odziedziczyła mantrę swojej matki: „Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj”. Rzadko publicznie wyraża swoje niezadowolenie.

Kate już zaczęła przejmować inicjatywę po latach zakulisowej rekrutacji patronów, aby wspierać i poszerzać swoją wiedzę w dziedzinach, które ją interesują. Jest zaangażowana w projekty dotyczące zdrowia psychicznego, a także założyła ambitne centrum rozwoju wczesnego dzieciństwa w Royal Trust.

Powierniczka księżnej twierdzi, że nigdy nie zrobiłaby kariery w służbie publicznej, gdyby nie poślubiła przyszłego króla. „Kate jest osobą prywatną. Nigdy nie zaangażowałaby się w działalność społeczną, gdyby nie zakochała się w Williamie. Otwarcie o tym mówi. Życie towarzyskie pełne jest ekstrawertyków, ludzi szukających i cieszących się uwagą. A ona nie jest jedną z nich. Kate nie chce chodzić na imprezy i woli prowadzić spokojne życie w domu z rodziną. Ale zakochała się w księciu, i oni przekształcili się w naprawdę dobry zespół”- powiedziała przyjaciółka księżnej Cambridge.

Para królewska ma troje dzieci - księcia Jerzego, lat 8, księżniczkę Charlotte, lat 6 i księcia Ludwika, lat 3. Kate uważa swoją rolę jako żony i matki za najważniejszą. „William i ich dzieci są centrum jej świata. Jest pewna, że ​​bez rodziny nic nie działa. Ona i William ciężko pracowali razem jako para, aby stworzyć równowagę między życiem publicznym i prywatnym. Cokolwiek wydarzy się później, robią to z poczucia stabilności ”- zacytował Express.

foto: google

Książęta Cambridge zwiększyli swoje królewskie obowiązki od czasu, gdy Meghan Markle i książę Harry ustąpili ze stanowisk kierowniczych w 2020 roku. Ekspert królewski Robert Jobson uważa, że ​​są teraz odpowiedzialni za utrzymanie monarchii.

Główne zdjęcie: google.com