Każdy, kto oglądał Gotowe na wszystko pamięta małą Juanitę, najstarszą córkę Gabi i Carlosa Solisów. Po prostu nie można zapomnieć o jej pucołowatych policzkach. Ale od kręcenia serialu minęło dużo czasu. Postanowilismy dowiedzieć się, jak teraz wygląda młoda aktorka Madison De La Garza.

W tym roku dziewczynka skończy 21 lat i nie ma śladu pulchności z dzieciństwa. W końcu, kiedy brała udział w kręceniu, miała zaledwie siedem lat. Po zakończeniu Gotowych na wszystko dziewczyna zaczęła być zapraszana dalej do projektów filmowych, do tego samego rodzaju komicznych ról drugoplanowych.

foto: lemurov.net

Wiadomo, że dla dziewczynki to było źródłem pewnych kompleksów. Koledzy na planie, zwłaszcza inne dzieci, często dokuczali jej z powodu nadwagi. Wpłynęło na to również to, że jej starsza przyrodnia siostra, Demi Lovato, miała zupełnie inną, znacznie łagodniejszą i romantyczną rolę.

foto: lemurov.net

Stwarzały problemy i aktywność w sieciach społecznościowych. De La Garza przyznała kiedyś: „Kiedy miałam sześć lat, ktoś napisał do mnie na Twitterze:„ Mam nadzieję, że umrzesz taką samą brzydką krową.” Wtedy zrozumiałam różnicę między szczupłą a grubą dziewczynką, a ja nie byłam chuda”.

Na kilka lat Madison De La Garza całkowicie zniknęła z radaru. Ostatnio występowała w filmach w 2014 roku. W międzyczasie zmieniła się znacząco, po prostu nie sposób rozpoznać w niej otyłej dziewczyny z Gotowych na wszystko.

foto: lemurov.net

Jednak chociaż Madison nie jest jeszcze gotowa, by wystąpić jako aktorka, nie zamierza odejść z branży filmowej. Dziewczyna studiuje w Chapman University College Dod reżyserię.

foto: lemurov.net

Schudła i stała się uroczą młodą dziewczyną. Jaskrawy wygląd kojarzy się z pochodzeniem: Madison ma korzenie irlandzkie, włoskie i meksykańskie. Przestała się wstydzić swojego wyglądu i prawdopodobnie nie raz zadowoli fanów nowymi projektami.

Główne zdjęcie: lemurov.net