Wygląda na to, że Zahara postanowiła zmienić swój wizerunek.

Angelina Jolie ma obecnie przerwę w filmowaniu. Mama celebrytka z Hollywood spędza większość czasu ze swoimi dziećmi.

Na przykład w zimowym sezonie czerwonych dywanów Angelina wyprowadziła na światło dzienne 15-letnią Shiloh Jolie-Pitt. Najbardziej skandaliczna córka Jolie i Pitta, która od dzieciństwa marzyła o zostaniu chłopcem, w końcu zmieniła zdanie. Rozkwitła i wyrosła na młodą, piękną i bardzo stylową dziewczynę.

Pewnego dnia Jolie została przyłapana na wycieczce na targ spożywczy z inną córką, Vivienne. Teraz Vivienne ma 13 lat i do niedawna prowadziła raczej odosobnione życie. I w tym czasie udało jej się stać prawdziwą pięknością o doskonałym guście w ubraniach.

A teraz Angie wyszła na spacer ze swoją najstarszą córką, Zaharą. 8 stycznia skończyła 17 lat. Być może na cześć swoich urodzin dziewczyna postanowiła zmienić swój wizerunek i spleść niebieskie długie warkocze. Wygląda jaskrawo i ekstrawagancko.

Internauci zaczęli dyskutować o modnym wizerunku Zahary. Wygląda na to, że krótki beżowy płaszcz jest dla niej trochę ciasny. Choć chyba tak to wygląda na tle Jolie, która wybrała sprawdzony klasyk – oversizowy czarny płaszcz.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Zaharę Pitt i Jolie adoptowali w 2005 roku. Miała wtedy sześć miesięcy.

A w 2017 roku wybuchł skandal. Nagle na horyzoncie pojawiła się biologiczna matka Zahary, która zaczęła aktywnie udzielać wywiadów mediom i twierdziła, że ​​jej córka została jej ukradziona. Oskarżyła etiopskich urzędników i samą Jolie o oszustwo. Ale w końcu prawnicy udowodnili, że adopcja była legalna: sama matka i wszyscy pozostali krewni dziewczyny oficjalnie odmówili opieki.

Zahara dorosła bardzo utalentowana. W wieku 17 lat zdążyła już spróbować swoich sił w różnych dziedzinach: od projektowania biżuterii po kręcenie filmu. I wielu przewiduje wspaniałą przyszłość najstarszej córki Jolie.

Główne zdjęcie: wday.ru