Książę i księżna Cambridge są wyraźnie w nastroju do walki o pracę: para pojawiła się publicznie po raz drugi w ciągu dwóch dni. Tego popołudnia przybyli na północny zachód Wielkiej Brytanii, do Lancashire, gdzie odwiedzili Clitheroe Community Hospital. W placówce medycznej para rozmawiała ze jego pracownikami – lekarzami ogólnymi, pielęgniarkami i młodszym personelem – i dowiedziała się więcej o problemach, z jakimi boryka się sektor opieki zdrowotnej w regionach w walce z pandemią koronawirusa, a także dowiedziała się, w jaki sposób związek organizacji charytatywnych NHS Charities Together dba o zdrowie psychiczne pracowników (Kate i William zostali patronami NHS Charities Together w grudniu 2020 r.). W ciągu ostatniego roku związek przekazał hrabstwu ponad 300 000 funtów, aby zapewnić dodatkowe udogodnienia dla odpoczynku i rekonwalescencji ponad 9 000 pracowników służby zdrowia, w tym pokoje dla odpoczynku i usługi terapeutyczne.

Okazało się, że szpital Clitero obecnie aktywnie rozwija petoterapię, czyli leczenie przy pomocy zwierząt. W Clitero Hospital dwa psy są głównymi czworonożnymi ekspertami w tej dziedzinie, a ostatnio dołączył do nich Alfie, szczeniak cockapoo (szpudel lub cockerdoodle), mieszanka cocker spaniela i pudla. Kudłate, czekoladowe dziecko podbiło serca księcia i księżnej: Kate Middleton nazwała szczeniaka „niesamowicie słodkim” i dodała, że ​​„ich pies będzie zazdrosny”, jeśli dowie się, że tak bardzo polubili Alfiego.

Przypomnijmy, że Kate i William mają psa, którego w styczniu ubiegłego roku dał im w prezencie młodszy brat Middleton – James. Stało się to kilka miesięcy po śmierci ukochanego psa małżonków, czarnego cocker spaniela Lupo. Miał 9 lat i był też prezentem od brata księżnej Cambridge - podarował szczeniaka na ich ślub z Williamem w 2011 roku.

foto: google

foto: google

Na wycieczkę do Lancashire, Kate Middleton wybrała wielbłądowy kolor: brązową sukienkę midi z dzianiny Iris i Ink, jej ulubiony płaszcz Massimo Dutti o kilka odcieni jaśniejszy i zamszowe buty z masywnymi obcasami. Postanowiła zrezygnować z torbi i innych akcentujących akcesoriów. Przypomnijmy, że nie tak dawno jeden z ekspertów od stylu, po przeanalizowaniu zdjęć Kate, doszedł do wniosku, że zaczęła czuć się pewniej publicznie. Zrozumiał to z jednego prostego szczegółu – księżna Cambridge przestała nosić kopertówki, które zajmowały jej ręce i nie zdradzały napięcia nerwowego.

Książę William tym razem wybrał kontrastowy garnitur: niebieską marynarkę i spodnie, a niebieską koszulę podkreślał sweter w kolorze wina.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com