Hollywoodzka aktorka Sharon Stone urodziła się 10 marca 1958 roku. Opublikowaliśmy jej zasady życia.

Tak, starzeję się. Ale podoba mi się to.

W pierwszej połowie życia twoja twarz jest tym, z czym się urodziłeś. W drugiej połowie jest tym, na co zasługujesz.

Zabawne, ale nie zdawałam sobie sprawy, że jestem atrakcyjna, dopóki nie obejrzałam filmu „Nagi instynkt”.

Grałam we „Wspomnieniach z gwiezdnego pyłu” Woody’ego Allena (film z 1980 roku, w którym Stone po raz pierwszy pojawiła się na ekranie - Esquire). To była niewielka rola i nawet nic nie powiedziałam, ale dzięki temu filmowi poczułam, że wreszcie zmierzam tam, gdzie zawsze chciałam być.

Możesz obwiniać siebie za to, co zrobiłaś w pierwszej połowie swojego życia, ale to nie znaczy, że w drugiej połowie powinnaś grać w golfa i nic nie robić.

Nie chcę ukrywać swojego wieku. Chcę po prostu być kobietą, która wygląda tak dobrze, jak to tylko możliwe w jej wieku.

Kiedy miałam czterdzieści parę lat, zamknęłam się w łazience z butelką wina i powiedziałam sobie: „Nigdzie się nie wybieram, dopóki nie zaakceptuję siebie taką, jaką jestem”.

Jestem niestrudzona. Moja mama mówi, że mogłabym sprzedać lód Eskimosowi.

Nie miałam szczęścia co do najważniejszych rzeczy w życiu. Nie miałam szczęścia ze zdrowiem i z małżeństwem, ale pozbierałam się i postanowiłam żyć dalej.

Lubię spokojnie się starzeć - to jest mój cel. W 2001 r. miałam wylew krwi do mózgu, więc alternatywa dla spokojnego starzenia się jest mi dobrze znana. To wszystko się działo przez dziewięć dni. Wskaźnik przeżycia po tym, co przeszłam, jest bardzo niski, ale jakoś sobie poradziłam. Potem potrzebowałam dwóch lat, aby nauczyć się ponownie chodzić, mówić i czytać. Po tym czasie wszelkie rozmowy na temat zmarszczek wydają mi się śmieszne.

Jak powiedział Winston Churchill, jeśli musisz przejść przez piekło, przejdź przez nie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Na ziemi nigdy nie zapanuje całkowity pokój. Ale pokój może być w Twojej głowie.

Wydaje mi się, że mam obsesję na punkcie aromaterapii.

W Stanach Zjednoczonych jest 400 000 blondynek o identycznych nosach, identycznych gigantycznych ustach, przerobionych policzkach i śnieżnobiałych zębach. Czy ktoś naprawdę uważa je za atrakcyjne?

Ava Gardner była najpiękniejszą kobietą na świecie. Dlaczego? Nigdy nie zrobiła żadnej operacji plastycznej. Wyglądała jak kobieta i nigdy nie próbowała wyglądać jak dziewczynka.

Obecnie w moim życiu jest tylko trzech mężczyzn. Są to moje adoptowane dzieci: Rohan, Laird i Quinn.

Obserwując, jak dzieci dorastają, człowiek uczy się więcej o życiu i o sobie.

Jeśli naprawdę kochasz swoje dzieci, należy zawsze mieć w domu prezerwatywy, i to w takich ilościach, aby dzieci mogły je brać bez obawy, że ktoś to zauważy.

Ludzie nie są przekonani o mojej orientacji heteroseksualnej. Wszystko przez to, że wśród moich przyjaciółek jest zbyt wiele lesbijek.

Nigdy nie graj w karty z kolesiem o imieniu Doc, nigdy nie jedz w lokalu o nazwie „Mum's” i nigdy nie uprawiaj seksu z kimś, kto ma więcej problemów niż ty.

Kobiety są w stanie udawać orgazm, ale mężczyźni są w stanie całkowicie udawać związek.

Uwielbiam piec, ale prawie nigdy nie jem swoich własnych ciastek. Podoba mi się wygląd surowego ciasta.

Kiedy miałam 58 lat, zrozumiałam, że piękno pochodzi z wewnątrz. Aby być piękną, musisz robić to, co chcesz robić, i to każdego dnia. Uwielbiam tańczyć i tańczę cały czas.

Nie można mnie pomylić z zakonnicą.

Główne zdjęcie: google.com