Will Smith nie pojawił się przed publicznością po ceremonii wręczenia nagród.

Minęły dwa tygodnie od 94. ceremonii wręczenia dorocznych Nagród Akademii Filmowej, która zakończyła się skandalem. Główny bohater konfliktu Will Smith, który wyszedł na scenę 20 minut przed otrzymaniem statuetki i spoliczkował prowadzącego Chrisa Rocka za niestosowny żart o swojej małżonce, od tamtej pory nie pojawił się publicznie. Nawet w swoich mediach społecznościowych po oficjalnych przeprosinach aktor nie zamieścił żadnego wpisu. W tym samym czasie Chris już skomentował sytuację w typowej dla siebie żartobliwej formie. Chociaż dzień wcześniej przyznał, że nie będzie już tego robił „dopóki mu za to nie zapłacą”.

Żona Willa, aktorka Jada Pinkett-Smith, również nie pozostała bierna i delikatnie wyraziła swoje stanowisko wobec zniewagi Chrisa i sposobu, w jaki Will stanął w jej obronie. Wczoraj Jada po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiła się przed publicznością. Aktorka wzięła udział w otwarciu „The Rhimes Performing Arts Center” w Los Angeles. Wybrała na tę okazję długą złotą suknię bez ramiączek, zrezygnowała z biżuterii i jaskrawego makijażu.

foto: ru.hellomagazine.com

foto: ru.hellomagazine.com

Przypomnijmy, że w ten weekend komitet organizacyjny podjął decyzję o zakazie udziału Willa Smitha we wszystkich imprezach przez najbliższe dziesięć lat. Również serwis streamingowy Netflix zawiesił zdjęcia do filmu „Szybcy i wściekli”, a Sony wstrzymało prace nad „Bad Boys 4”. Will miał zagrać główną rolę w obu filmach.

foto: ru.hellomagazine.com

Główne zdjęcie: ru.hellomagazine.com