W tym dniu żona popularnego aktora podzieliła się uroczym nagraniem, które zostało zrobione, gdy dziewczynka była jeszcze niemowlęciem.

Córka 66-letniego Bruce'a Willisa, Evelyn Penn, niedawno skończyła 8 lat. Z tej okazji żona 43-letniego aktora, Emma Heming, opublikowała na swoim blogu uroczy filmik, na którym aktor bawi się ze swoją córkę. Warto zauważyć, że nagranie zostało zrobione kilka lat temu, gdy Evelyn była jeszcze małym dzieckiem.

"Nasza córeczka kończy osiem lat, a ja nie mogę w to uwierzyć. Wiecie, co chcę powiedzieć... czas tak szybko leci" – napisała Emma.

Emma udostępniła także kilka innych zdjęć. Na jednym z nich druga córka Bruce'a z małżeństwa z Demi Moore, 28-letnia Tallulah, trzyma w ramionach swoją młodszą siostrę.

foto: ru.hellomagazine.com

foto: ru.hellomagazine.com

foto: ru.hellomagazine.com

foto: ru.hellomagazine.com

Należy przypomnieć, że rodzina Bruce'a Willisa wydała niedawno oficjalne wspólne oświadczenie, w którym znalazła się również była żona aktora, Demi Moore. Bruce kończy karierę aktorską z powodu problemów z mową. Córki Bruce'a Willisa, 33-letnia Rumer i 30-letnia Scout, potwierdziły, że u ich ojca zdiagnozowano afazję („częściowe zaburzenie mowy”). Oznacza to, że prawie nie mówi i dlatego nie może uczestniczyć w nowych projektach.

Oprócz 8-letniej Evelyn Penn, Bruce i Emma Heming mają jeszcze jedną córkę, 10-letnią Mabel Rae. Aktor ma w sumie pięć córek, w tym Tallulah, Rumer i Scout LaRue z małżeństwa z aktorką Demi Moore.

Bruce Willis i Demi Moore pobrali się w 1987 roku, ale w 2000 roku małżeństwo się rozpadło. W 2007 r. na planie filmu „Ktoś całkiem obcy” Willis poznał swoją drugą żonę, brytyjską aktorkę i modelkę Emmę Heming. Pobrali się dwa lata później, w 2009 r.

foto: ru.hellomagazine.com

foto: ru.hellomagazine.com

Główne zdjęcie: ru.hellomagazine.com