Para, która wspólnie wychowuje już sześcioro dzieci, w tym roku ponownie zostanie rodzicami.

Alec Baldwin i jego żona Hilaria poinformowali, że urodzi im się córeczka. Żona 38-letniego aktora zamieściła na swoim blogu wzruszający filmik, w którym zdradziła płeć dziecka. Zdanie poprzedzone jest nagraniem każdego członka rodziny Baldwin, w którym wszyscy udzielają rad przyszłemu dziecku.

Nie mogę się doczekać, żeby cię poznać, córeczko - mówi Hilaria przed kamerą.

Poznanie płci dziecka zawsze było dla mnie zabawne i ważne, ale ponieważ rosnę i uczę się, tym razem chcę to zrobić trochę inaczej - podpisała post. - Możemy jedynie prowadzić ich, dodawać im otuchy, słuchać, dzielić się naszymi doświadczeniami i uczyć się od nich, obserwując ich własną podróż. Możemy zapewnić dziecku tak dobre życie, jak tylko potrafimy, ale reszta zależy od tego, czy odkryje ono swoje własne, niepowtarzalne „ja”.

foto: hellomagazine.com

foto: hellomagazine.com

W kwietniu Hilaria poinformowała swoich fanów, że zna już płeć dziecka, ale na początku nie chciała o tym mówić publicznie. Jak twierdzi, zdecydowała się poczekać z powodu dwóch poronień w 2019 roku.

Straciłam dziecko w czwartym miesiącu, może niektóre z was to pamiętają. Myślę o nim każdego dnia i zdaję sobie sprawę, że macierzyństwo ma swoje piękno i swoje mroczne strony.

Nie wiadomo jeszcze jak rodzice nazwą córeczkę. Para wybiera tradycyjne hiszpańskie lub włoskie imiona dla swoich dzieci: 64-letni Alec Baldwin i 38-letnia Hilaria Baldwin wychowują obecnie roczną córkę Marię Lucię Victorię i 8-letnią córkę Carmen, a także synów - 5-letniego Leonarda Angela Charlesa, 3-letniego Romea Alejandra Davida oraz półtorarocznego Eduarda Pao Lucasa.

Przypomnijmy, że pod koniec marca Hilaria ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Dziecko będzie ósmym dzieckiem Aleca: aktor ma dorosłą córkę z Kim Basinger.

Główne zdjęcie: hellomagazine.com