20 maja zeszłego roku rodzina 40-letniego przyszłego Emira Hamdana ibn Mohammeda Al Maktouma i jego żony Szejkiny bin Said bin Sani al-Maktouma powiększyła się - po raz pierwszy zostali rodzicami bliźniaków, których nazwali Rashid i Shaikha. Tę wiadomość, będąc aktywnym użytkownikiem sieci społecznościowych, książę udostępnił subskrybentom. Nieco później Hamdan opublikował również zdjęcie z dziećmi, ale nie pokazał ich twarzy. A dzisiaj na jego blogu pojawiło się zdjęcie z bliźniakami, najwyraźniej zrobione bezpośrednio w murach szpitala położniczego.

Wydawałoby się, że to zdjęcie zostało zrobione wczoraj. Dziś minął rok. Wszystkiego najlepszego Rashida i Shaiha. I wszystkie dzieci świata” – napisał pod zdjęciem Hamdan.

foto: hellomagazine.com

Książę Hamdan, syn rządzącego emira Dubaju, był uważany za najbardziej godnego pozazdroszczenia pana młodego w Emiratach Arabskich do 2019 roku, dopóki w czerwcu nie poślubił szejki bin Saida bin Sani al-Maktouma. Ślub i późniejsze narodziny dzieci następcy tronu były długo wyczekiwanym wydarzeniem dla rodziny i poddanych emiratu. Zauważymy, że rzadko dzieli się osobistymi wiadomościami, poświęcając większość swoich publikacji pasji, działalności charytatywnej i sprawom o znaczeniu krajowym.

hellomagazine.com

hellomagazine.com

Główne zdjęcie: hellomagazine.com