Popularna w latach 90. gwiazda woli prowadzić skromny tryb życia. Dawna sława Kylie jest już w przeszłości. 52-letnia kobieta, w odróżnieniu od swoich sławnych koleżanek, nie stara się przypominać o sobie poprzez ekscentryczne zachowania i oszałamiające stroje.

Minogue można określić jako jedną z najskromniejszych gwiazd zachodniego show biznesu. Doświadczonym paparazzi udało się jednak zobaczyć słynną piosenkarkę na spacerze w Londynie.

foto: turba-urba.org

Kylie wybrała białe spodnie i beżowy trencz. Piosenkarka uzupełniła swój stylowy wygląd białą torebką na łańcuszku, czapką z daszkiem i dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

foto: turba-urba.org

Fani Minogue byli zachwyceni, widząc swoją ulubioną wykonawczynię: „Ona się nie starzeje”, „Taka piękna”, „Uwielbiam tę piosenkarkę”.

foto: turba-urba.org

Niektórzy użytkownicy Internetu zaczęli krytykować wizerunek Kylie, narzekając na niską posturę piosenkarki: „Ta stylizacja sprawia, że jej nogi wyglądają na jeszcze krótsze”, „Wygląda na bezdomną”, „Dlaczego ubiera się jak bezdomna osoba?”. Co o tym sądzisz?

Główne zdjęcie: turba-urba.org