Nowa stylizacja gwiazdy w stylu vintage zachwyciła fanów

Kim Kardashian nie przestaje powracać w mediach społecznościowych do wspomnień z weekendu w Portofino we Włoszech, gdzie odbył się ślub jej starszej siostry Kourtney, sponsorowany w całości przez Dolce&Gabbana. Najważniejszym elementem imprezy było to, że marka zapewniła wszystkim siostrom i gościom kultowe stylizacje w stylu vintage ze swoich starych kolekcji. Jak się okazuje, nie wszystkie stylizacje zostały uchwycone w kadrze. Teraz Kim udostępnia je w swoich mediach społecznościowych.

foto: elle.ru

Na profilu Kim pojawiła się seria zdjęć w obcisłym, welurowym gorsecie w kolorze bordo, w zestawieniu z czarnym kombinezonem, który osłaniał jej dłoni i stopy. Początkowo myśleliśmy, że Kim połączyła Dolce & Gabbana i Balenciaga w jednej stylizacji, ale jak się okazuje, cały zestaw jest dziełem włoskiego duetu z 1991 roku!

foto: elle.ru

Monica Bellucci, której nie sposób się oprzeć, zaprezentowała tę kreację na tegorocznym pokazie mody i zrobiła to znakomicie. Nic dziwnego, że w komentarzach do tego wpisu pojawiło się wiele komentarzy: po co ponownie kopiować wizerunek kultowej gwiazdy?

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru