Ponad rok temu 52-letnia Naomi Campbell po raz pierwszy została mamą. Supermodelka nie ujawniła jeszcze imienia ojca dziecka i rzadko udostępnia jej zdjęcia, więc nowe zdjęcie na blogu Naomi, na którym dziewczynka stawia pierwsze kroki, było prawdziwym zaskoczeniem dla fanów.

Moja miłość, moje bicie serca. Pierwsze kroki – zostawiła taki zwięzły podpis pod postem.

foto: google

foto: google

Wcześniej w marcu Naomi podzieliła się rzadkim zdjęciem swojej córki z okazji Dnia Matki. Opublikowała również zdjęcie swojej matki z wnuczką na rękach oraz jedno zdjęcie archiwalne, na którym uwieczniono przyszłą gwiazdę podium jako bardzo małe dziecko.

Przypomnijmy, że Naomi Campbell po raz pierwszy pokazała swoją córkę na okładce marcowego wydania brytyjskiego Vogue'a w połowie lutego. W tym samym czasie 51-letnia modelka zdementowała pogłoski, że adoptowała dziecko. Jednak wiele rzeczy trzymała w tajemnicy: Naomi wciąż nie powiedziała, czy jej córka urodziła się dzięki matce zastępczej, a także pozostawiła bez odpowiedzi pytania o imię dziecka i jej ojca.

Zauważymy, że Naomi Campbell nie afiszuje swojego życia osobistego w ostatnich latach. Jej ostatni znany opinii publicznej związek był z rosyjskim miliarderem Władysławem Doroninem. Byli razem przez 7 lat, ale rozstali się w 2013 roku. A ostatnio w prasie pojawiły się informacje, że dom w Barvikha, który miliarder miał podarować Naomi, został wystawiony na sprzedaż za nieskromne 5 miliardów rubli. W 2020 roku brukowce napisały, że modelka miała romans z raperem Burna Boy, który jest od niej młodszy o 21 lat. Ale Noemi nie komentowała plotek. Nie tak dawno modelka została zauważona w towarzystwie szwajcarskiego miliardera Ernesto Bertarelli, co od razu wywołało pogłoski, że Naomi ma nowy romans.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com