Nawet jej sławni przyjaciele nie mogli tego przegapić

foto: umagazine

Choć Jennifer Aniston dość często dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami bez makijażu i perfekcyjnej fryzury, to każde nowe zdjęcie wywołuje zachwyt. Ostatnio 53-letnia aktorka z serialu „Przyjaciele” zamieściła w Internecie selfie bez makijażu i fryzury. Na zdjęciu aktorka uśmiecha się do kamery siedząc na plaży w czarnym kostiumie kąpielowym, słomkowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych.

foto: umagazine

Wielu fanów, w tym słynne przyjaciółki Aniston, doceniło piękne widoki: „Wspaniała i czysta plaża” - napisała w komentarzach aktorka Octavia Spencer, a Whitney Cummings zasugerowała, że jest gotowa natychmiast dołączyć do aktorki. Jednak główną gwiazdą zdjęcia jest wciąż Jennifer. Na przykład modelka Poppy Delevingne nazwała ją słoneczną pięknością, podczas gdy aktorka Sarah Foster zasugerowała, że Aniston wywołała sporo emocji tym selfie i dała jej kilka emotikonów.

foto: umagazine

W wywiadzie z 2015 roku z Gwyneth Paltrow, gwiazda „The Morning Show” wyznała, że kiedy jest naprawdę zmęczona, wybiera się w podróż, aby się zrelaksować. Ma kilka ulubionych miejsc, tam gdzie jest ciepło i są piaszczyste plaże, np. w Meksyku, gdzie może się naprawdę porządnie odpocząć. Aniston zdradziła, że nawet masaże i zabiegi w spa nie dają takiego efektu, choć pomagają jej się nie wypalić.

foto: umagazine

Fani aktorki doszli do wniosku, że ten wyjazd to zasłużony odpoczynek, bo aktorka była ostatnio bardzo zapracowana. Jennifer zakończyła niedawno zdjęcia do filmu „Murder Mystery 2” z Adamem Sandlerem, a także kontynuuje rozwój swojej marki kosmetyków do włosów LolaVie. Wakacje na plaży mogą być dla niej idealnym sposobem na odzyskanie sił.

Główne zdjęcie: umagazine