Macaulay Culkin, gwiazda popularnego filmu „Kevin sam w domu”, jest celebrytą od najmłodszych lat. Wszyscy znali go od dzieciństwa.

Gdy miał 14 lat, Macaulay poznał Rachel Miner. W tym czasie uczyli się w Professional Children's School w Nowym Jorku. Rachel nie od razu zakochała się w znanym aktorze. Z czasem jednak zdobył jej serce.

Ich relacje były bardzo trudne. Trzykrotnie zrywali ze sobą. Macaulay opowiadał o tym, jak udało mu się w końcu przekonać ją do małżeństwa:

„Zrywała ze mną już trzy razy, więc kiedy po raz ostatni wróciliśmy do siebie, powiedziałem jej: wyjdź za mnie, właśnie teraz, zanim znowu ze mną zerwiesz”.

Rachel zgodziła się i 21 czerwca 1998 roku pobrali się w kamiennej kaplicy w Connecticut. Na liście gości było tylko 60 osób, a żadna z nich nie otrzymała zwykłych zaproszeń. Zamiast tego, para wymyśliła sposób na zaproszenia gości, aby wprowadzić w błąd przedstawicieli mediów.

Niestety, szczęście pary nie trwało zbyt długo. Gdy mieli spędzić pierwsze wspólne święta, w ich domu wybuchł pożar.

Pożar szybko się rozprzestrzenił i pochłonął życie czterech sąsiadów. Potem nastąpiła długa batalia prawna. Mała rodzina Macaulaya rozpadła się, a on sam obwinia się za to.

Aktor w ostatnim czasie borykał się ze swoimi problemami. Plotki o rzekomym uzależnieniu od narkotyków również przyczyniły się do jego odosobnienia. Aktor wypowiedział się na temat swojego nieszczęśliwego małżeństwa:

„Musiałem nauczyć się rozmawiać we właściwy sposób, musiałem bardziej się starać”.

W przeciwieństwie do wielu innych aktorów, którzy zyskali sławę w dzieciństwie, Macaulayowi udało się uniknąć nadużywania narkotyków, dopiero w wieku 20 lat zaczął chodzić do klubów. Często powtarzał, że czuje, iż musi unikać zwykłych „pułapek sławy”, ponieważ tak wielu ludzi spodziewało się, że gdzieś popełni błąd. Macaulay zrezygnował ze wszystkiego. Unikał publiczności, preferując bezpieczeństwo i prywatność swojego domu. W końcu, po latach spędzonych w odosobnieniu zrozumiał, że musi wrócić do tego, co kocha najbardziej. Tym samym aktor wrócił do grania w spektaklu „Madame Melville”.

Macaulay, podobnie jak wielu londyńskich krytyków, spodziewał się, że jego pierwszy występ wypadnie okropnie. Zamiast tego jego występ został uznany za jeden z najlepszych. Powrót Macaulaya na scenę nie dał mu tego, czego pragnął.

foto: laykni.com

W 2017 roku Macaulay zagrał w filmie swojego przyjaciela i na planie spotkał swoją przyszłą miłość.

foto: laykni.com

„Spójrz na mnie: mam pieniądze, sławę, wspaniałą dziewczynę, piękny dom i piękne zwierzęta”.

Niedługo po tym, jak zaczęli mieszkać razem, Macaulay i Brenda dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka. Brenda urodziła zdrowego syna o imieniu Dakota Song Culkin 5 kwietnia 2021 roku.

foto: laykni.com

Macaulay uznał, że po narodzinach ich pierwszego dziecka nadszedł czas, by ożenić się z Brendą.

Główne zdjęcie: laykni.com