Moja córeczko,

Co takiego jest w Tacie, że go kochasz? Czy jest to jego uśmiech? Czy jest to sposób w który sprawia, że ​​się śmiejesz, praktycznie przez cały czas, nawet jeśli nie masz ochoty być radosną czy rozbawioną?

Czy są to jego ciasne uściski i to, jak pasujesz tak wygodnie w jego silnym, stabilnym i ochronnym uścisku?

Czy jest to może sposób, w jaki na ciebie patrzy i jak, w przeciwieństwie do twojej zawsze wielozadaniowej mamy, nigdy nie waha się spojrzeć ci prosto w oczy, słuchać uważnie, a następnie odpowiednio reagować w sposób, który dociera do twojej duszy i wypełnia twoje serce?

Czy są to jego żarty, które rekompensują to, że brakuje im jakości pod względem ilości i zdolności do uspokojenia cię, ułatwiając trudną rozmowę lub sytuację?

Myślę, że być może wszystkie powody, dla których jesteś oczarowana i pochłonięta tatą, to te same powody, dla których ja jestem.

Kiedy twój brat pyta cię, kim jest twój „najlepszy przyjaciel”, bez wahania wyjawiasz, że to twój tata.

Bez pauzy.

Nie potrzebujesz więcej czasu na myślenie.

Po prostu wymawiasz jego imię, tak jakby „tatuś” był twoim ulubionym słowem, które kiedykolwiek spłynęło z twojego języka.

Czy to rani uczucia twojej mamy?

Ech, może troszkę.

Czy zastanawiam się, dlaczego mama nie jest twoją przyjaciółką i regularnie czuję się winny z powodu wszystkich razy, w któych popełniam błąd jako twój rodzic?

Tak.

Mimo wszystko jestem wystarczająco bystra, aby zrozumieć i docenić to, że kochasz swojego tatę z wielu powodów, dla których ja go pokochałam, kiedy go poznałam; i kiedy mnie nie denerwuje, z tych samych powodów, dla których wciąż tu jestem.

W związku między tatą a córką jest coś wyjątkowego.

foto: inspiremore

W większości rodzin córki uważają swoich ojców za potężnych i heroicznych.

Nic nie jest tak bezpieczne jak sposób, w jaki tata sprawia, że ​​jego córka czuje się, będąc w jej życiu i codziennej obecności.

Najczęściej tata jest również „zabawny” i chociaż ty oczywiście kochasz swojego jedynego rodzica, jest to wielki mężczyzna w twoim życiu, który dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim emocje i przygodę którą tworzycie razem.

Tata czyni życie lepszym, a kiedy jestem ze sobą szczera, zdaję sobie sprawę, że dla ciebie prawdopodobnie sprawia, że ​​jestem bardziej tolerowana.

Życzę tobie i tacie, aby wasza przyjaźń i więź pogłębiały się z upływem lat.

Tatuś ma się najlepiej jak twój ojciec i pogodzę się z tym, że na razie jestem na drugim miejscu i to jest całkowicie w porządku.

Ponieważ pewnego dnia, nie za długo, kiedy twój brat ponownie zapyta cię, kim jest twój najlepszy przyjaciel, moje serce zaśpiewa, gdy bezzwłocznie odpowiesz: „Mamusia, to ona".

Główne zdjęcie: inspiremore.com