W życiu nie ma gwarancji, ponieważ nic nie zapobiegnie złym rzeczom.

Lynn Schutzman z King of Prussia w Pensylwanii nigdy nie myślała, że w wieku 70 lat będzie bezdomna. Przez 43 lata pracy farmaceuty miała dużą emeryturę, ale po śmierci męża zakochorowała i straciła pieniądze.

foto: inspiremore.com

Przez 10 lat Lynn miała parę udarów, raka piersi, problemy z tarczycą i nerkami. Jej drogie leczenie sprawiło, że nie mogła spłacić kredytu i wynająć mieszkania, więc mieszkała w SUV-ie z 2 psami, Chaucerem i Chase.

Spędziła tam 2 lata, ponieważ nie miała rodziny i przyjaciół, do którzy mogliby jej pomóc. Co więcej, nie mogła iść do schroniska dla bezdomnych, bo ma psy i nie chciała ich oddać.

foto: inspiremore.com

Zawstydzona Lynn chciała ukryć swoją sytuację. Jechała z parkingu na parking i oszczędzała, by raz lub dwa razy w miesiącu wynająć pokój w motelu by wziąć prysznic.

W kwietniu ktoś w końcu ją zauważył. Melissa Akacha, farmaceutka, napomknęła o niej do swojej sąsiadki - Jennifer Husband-Elsier. Zaczęły one pytać online i odkryli, że Lynn była szanowanym mentorem w swojej dziedzinie.

Wiedziały, że muszą działać. Podeszly do Lynn, wysłuchały jej historię i weszły na Nextdoor, by zgromadzić lokalną społeczność.

foto: inspiremore.com

Melissa i Jennifer zapłaciły za hotel Lynn. Potem zaczęły zbierać pieniądze na GoFundMe, by kupić jej mieszaknie i inne rzeczy.

„Musimy jej pomóc” - napisały. „Nikt nie może żyć tak, jak ona żyje”.

foto: inspiremore.com

Ludzie byli niesamowoci! Tydzień później miały tyle, by przenieść Lynn, Chaucera i Chase'a do mieszkania. Zanim przyszli, wolontariusze pomalowali i wyposażyli mieszkanie podarkami.
Kiedy Lynn ujrzała swój nowy dom, nie mogła się powstrzymać.

„To dzięki tym aniołom”, Lynn wyznała ABC News. „Czasem dobroć obcych zmienia czyjeś życie”.

foto: inspiremore.com

Jennifer była poruszona. „Wiem, że Lynn nas potrzebowała” - napisała. „Potrzebowała przyjaźni, miłości i ludzi, którym zależy. Zaskakującym dla nas był fakt, że my także potrzebujemy Lynn.”

foto: inspiremore.com

$30 000 zebrane na GoFundMe, pokryje czynsz Lynn przez 2 lata. Z powodu leczenia mogła ona skorzystać z większej pomocy.

Niewiarygodny przykład społeczności, która łączy się, by pomóc sąsiadce! Życzymy Lynn i jej psom wszystkiego najlepszego.

foto: inspiremore.com

Zobacz, jak widzi dom po raz pierwszy na filmie niżej:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com