Czy kiedykolwiek podczas burzy patrzysz przez okno i myślisz o dzikich zwierzętach? One nie dostają ostrzeżeń, które dostajemy my o wiatrach, powodziach i innych klęskach.

Dlatwgo jelonek z Kalifornii był w przerażającej sytuacji. Po burzy utknął w kanale i nie mógł wyjść. Na szczęście ratownicy uratowali mu życie!

foto: inspiremore.com

W filmie udostępnionym na Twitterze słychać płacz w tle, gdy strażak z North County Fire Authority delikatnie wyciąga go z kanału. Dołącza do niego 2 policjantów Pacifica i wspierają go.
Wszyscy jednoznacznie mówią: nie ważne, co się dzieje, nie poddajemy się!

Po kilku chwilach ratownicy uspokoili jelonka i usunęli go z kanału. Gdy jelonek myśli o tym, co się stało, ratownicy trzymaja go i głaskają.

foto: inspiremore.com

Odkąd film znalazł się online, społeczność Kalifornii chwali tych ratowników za determinację i życzliwość wobec potrzebującego stworzenia. Dzięki nim jeleń żyje i ma kolejną szansę, by dorosnąć i żyć pełnią życia!

foto: inspiremore.com

To przypomnienie abyśmy uważali na zwierzęta, a także na innych ludzi. Jesteśmy bardzo wdzięczni tym mężczyznom za współpracę w celu ocalenia jelonka.

foto: inspiremore.com

Wideo:

Główne zdjęcie: inspiremore.com