Miliony podziwiają rytmiczną gimnastyczkę dzięki jej cudownej rutynie.

Szczęśliwcy rodzą się umiejąc tworzyć cudowne dzieła sztuki dzięki swoim ciałom. Niektórzy mają anielskie głosy. Inni ruszają się tak wdzięcznie, że zniewalają każdego, kto patrzy.

Rosyjskiej gimnastyczce Yevgenia Kanayeva, towarzyszącej Evgenii Kanaeva, tworzenie sztuki ciałem przychodzi łatwo. Jest ona pierwszą gimnastyczką, która ma 2 złote medale olimpijskie oraz, która zdobyła 6 tytułów w Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej 2009 - zwycięstwo, które zobaczyła znowu dwa lata później.

foto: inspiremore

Fani mówią że jej najlepszy występ odbył się na Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej w Montpellier we Francji w 2011r, gdzie zdobyła złoto i piękną wstążkę rutyny do „Fantaisie-Impromptu” Chopina.

foto: inspiremore

Kanayeva pokazała niesamowitą równowagę i elastyczność i świetnie połączyła ruchy wstążki z muzyką. Tańczyła i kręciła wstążką, która była przedłużeniem jej ciała.

foto: inspiremore

Gdy cisnęła ona wstęgę w górę, wyglądało to, jakby czekała na powrót do dłoni. Mimo wielu godzin doskonalenia rutyny, wszystko, co robi, wygląda łatwo. Fajnie się ją ogląda i zgodzi się z tym każdy, kto obejrzał ten występ.

foto: inspiremore

„Mogłabym być głucha i wciąż słyszeć jak piękny ten utwór jest, ponieważ ten występ był piękny. - pisze fan na YouTube.

Inny dodał: „Wstążka to jej różdżka, a muzyka to zaklęcie”.

foto: inspiremore

Szkoda, że ​​Kanayeva jest już na emeryturze, choć zasłużyła na odpoczynek. Ale jej dni zaskakiwania ludzi na świecie jeszcze trwają, dzięki nagraniom z jej rutyny. Co za gwiazda!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com