Nikt nie lubi dentysty, ale każdy musi tam chodzić, by mieć zdrowe zęby.

Nawet psy muszą regularnie czyścić zęby, ale nie znaczy to, że to lubią. Bret Mortimer z Salt Lake City, Utah, wiedziała, że ​​jej 2,5-letni labrador, Fritz, nie polubi pierwszej wizyty u dentysty, ale nie wiedziała, jak śmiesznie będzie, po odebraniu go.

foto: inspiremore

Zwykle, gdy Bret odbiera skądś Fritza, cieszy się widząc ją, całuje ją, by pokazać, że tęsknił. Tym razem było inaczej. Fritz posmakował, jak to jest myć zęby, i nie cieszył się z tego. Był wręcz wkurzony.

Po wejściu do auta, kobieta widziała, że brak mu entuzjazmu; nie chciał na nią patrzeć.

foto: inspiremore

Bret wzięła telefon, by nagrać zachowanie Fritza. Wołając go, on unikał kontaktu wzrokowego, patrzył przez okno myśląc: „Zawiodłem się”. Gdy Bret powiększyła twarz psa, wygląda jakby płakał!

foto: inspiremore

„Fritz był wściekły, że wzięłam go do dentysty i nie patrzył na mnie” - wyjaśniła. „Najzimniejszy. Przysięgam, to człowiek uwięziony w ciele psa”.

Film, na którym Bret nagrała reakcję Fritza, stał się popularny, gromadząc ponad 2 miliony wyświetleń na Twitterze. Wideo jest tak popularne, bo ludzie nawiązują relację. „Ludzie mówią:

foto: inspiremore

„To ja, gdy jestem zła na chłopaka” - mówi Bret.

Dzięki temu wideo Instagram Fritza ma już 22 000 obserwujących. Mamy nadzieję, że miłość i uwaga, którą dostaje, nadrabia ból u dentysty!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com