Urocze zdjęcie z porodówki obiegła świat. Jeden mały szczegół sprawia, że bardzo się różni od innych podobny zdjęć.

Mówią, że związek między matką a dzieckiem powstaje natychmiast, jest to biologicznie zdeterminowane zjawisko. Tata natomiast może potrzebować czasu, aby zrealizować swoją nową rolę – rolę ojca. W przypadku pary z Brazylii wcale tak nie jest. Narodziny pierwszego dziecka były dla nich naprawdę bezcennym momentem ze względu na reakcję córki na głos swego taty. Kiedy dziecko zostało umieszczone na piersi matki, młody ojciec przemówił do niej, a dziewczynka natychmiast rozpoznała go. Dziecko uśmiechnęło się do niego tak szerokim uśmiechem, że serce szczęśliwego tatusia stopiło się w tej samej chwili.

„Nie mogę opisać, jak się wtedy czułem” – powiedział ten sam tata Flavio Dantas. „To miłość, która nie mieści się w mojej klatce piersiowej”.

Młody ojciec jest pewien, że dziecko nie tylko uśmiechnęło się do niego, ale też był ku temu powód. Okazuje się, że Flavio rozmawiał ze swoją córeczką codziennie, gdy była jeszcze w brzuchu matki.

„Ciągle mówiłem, jak bardzo ją kocham, że jej tata jest tutaj, obok niej, że zostanę najlepszym ojcem na świecie! A kiedy się urodziła, zobaczyłem najsłodszy uśmiech, jaki kiedykolwiek widziałem” – opowiada z uśmiechem na twarzy Flavio.

View this post on Instagram

Quando vi minha família pela primeira vez ❤️🥰

A post shared by Antonella (@antonella.vilela) on

Teraz mała Antonella – takie imę dali rodzice swojej pierwszej córeczce – ma swój własny Instagram, który prowadzą jej mama i tata. Jej ojciec wciąż ją uwielbia i nie może przestać patrzeć na swoją księżniczkę. Kiedy jest w domu (Flavio jest żeglarzem i często odbywa podróże służbowe), po prostu nie pozwala Antonelli zejść mu z rąk. Wygląda na to, że naprawdę zamierza walczyć o tytuł najlepszego tatusia na świecie. Cóż, Antonella z pewnością będzie miała jeden z najobszerniejszych albumów ze zdjęciami dziecięcymi.

Główne zdjęcie: mamdziecko.interia.pl