Niektórzy wierzą, że znak zodiaku ma ogromny wpływ na charakter kobiet. Jeśli tak jest, to jeśli kiedykolwiek spotkałeś wredną panią, prawdopodobnie urodziła się ona pod którymś z tych znaków zodiaku.

Po pierwsze – skorpion.

Jeśli wziąć pod uwagę złośliwość, zazdrość czy nieprzyjemny styl życia, Skorpion zajmie pierwsze miejsce we wszystkich tych rankingach. Jeśli Skorpion chce się na kimś zemścić, wymyśli iście diabelski plan. Potrafi wykazać się w tym determinacją i pomysłowością, planując na zimno, dyskretnie i atakując znienacka. Jeśli kogoś nie lubi, każdy chwyt wobec tej osoby uzna za dozwolony. Faktem jest jednak też to, że ma o wiele więcej zalet niż wad, a dla najbliższych sobie osób pójdzie nawet do piekła. Mimo wszystko przed Skorpionicą należy mieć się na baczności – ona nigdy nie zapomina.

Po drugie – bliźnięta

Dziewczyna – bliźnie wie wszystko o wszystkim, a jeśli czegoś nie wie, to wymyśli. Jej uwadze nie umknie żaden skandal obyczajowy, żadna plotka. Wsadza swój nos w każde wydarzenie. Bliźnięta bowiem to pierwsi plotkarze zodiaku. Przyznać trzeba, że zaskakuje wiedzą i inteligencją i nigdy nie jest z nią nudno. Jeśli jednak podpadniesz bliźniaczce, staniesz się jej wrogiem, a ona umiejętnie rozgłosi o Tobie takie rzeczy, które zniechęcą do Ciebie większość otoczenia.

Po trzecie – Lew

Lwice to pogodne i rezolutne dziewczyny, które pragną otaczać opieką swoich najbliższych. Dobrze zorganizowane i pogodne są dla przyjaciół dostępne nawet w najcięższych chwilach. Jednak nawet lekko zraniona lwica potrafi zmienić się w dzikie i niepohamowane zwierzę. Będzie agresywna i brutalna, a jej zemsta jest zawsze bolesna. Atakuje rzadko, ale nie cofa się wtedy przed niczym i świadomie zadaje ból.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl