Jako rodzice nie zawsze zgadzamy się z decyzjami naszych dzieci i nie ma w tym nic dziwnego. Kiedy ten 37-latek kupował maleńkie poddasze, jego mama nie była zachwycona.

Kiedy syn oznajmił Matce, że kupuje 24-metrowe poddasze w Barcelonie, chciała go od tego odwieźć, ale nadaremno. Christian Schallert był zdecydowany i widział to już swoimi oczami. Na pierwszy rzut oka mieszkanie było w okropnym stanie. Poprzedni właściciel porzucił to miejsce dawno temu. Nie miało nawet normalnej łazienki!

foto: google

Nie przeszkadzało to jednak mężczyźnie, ponieważ on doskonale wiedział, czego chce. Małego, skromnego miejsca z innowacyjnymi rozwiązaniami. Można się wiele od niego nauczyć!

foto: google

Prawie wszystkie meble w jego mieszkaniu mają kilka zastosowań, otwierają się, zamykają, przesuwają.

foto: google

Takie mieszkanie można co chwilę przestawiać! Jeśli potrzebuje więcej miejsca, wystarczy kilka ruchów. To miejsce wygląda jak niesamowita konstrukcja budowlana i plac do zabawy!

foto: google

Jeśli jesteście ciekawi, jak wszystko działa, to koniecznie obejrzyjcie filmik, na którym Christian wszystko pokazuje. Jak widać niektórym ludziom, nie potrzeba do szczęścia wielkiego domu.

Bierzmy z nich przykład!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com