Ludzie uważają, iż jedynie mamy mają świetne instynkty, kiedy chodzi o ich potomstwo, lecz mężczyźni wcale nie są gorsi. Gdy syn Toniego Lethbridga, nie pojawił się nie przyszedł z powrotem do domu niedzielnym wieczorem, on od razu wiedział, że siedemnastolatkowi coś się stało, ponieważ nie odpisywał na smsy. Jego wpisy na Facebooku w niczym nie pomogły jego rodzicom Tonyemu i Lee, więc zaczęli oni myśleć o najgorszym. Udali się więc oni na policję, by zgłosić jego zaginięcie. Policja kazała im wrócić do domu i oczekiwać na jego powrót, lecz nie mogli oni siedzieć spokojnie i nic nie robić, gdy policja będzie szukała ich syna. Tony nie potrafił usnąć, zatem wyszedł z domu i zaczął szukać Samuela.

Zrozpaczony tata czuł, iż Samuel miał wypadek samochodowy i potrzebował pomocy leżąc gdzieś ranny. Wiedział on, że wszyscy, którzy wmawiali mu, iż jego syn uciekł nie mieli racji, ponieważ to nie było w jego stylu. Pamiętał o tragicznej historii, która wydarzyła się w dokładnie tym samym miejscu, przez które jechał jego syn. Pewien mężczyzna miał wypadek i zmarł po pięciu dniach, bo nikt go do tego czasu nie odnalazł. Nie zamierzał więc on bezmyślnie czekać na informacje od policjantów. Mieszkali oni w Australii, zaś Tony wiedział, iż znalezienie jego syna to wyścig z czasem.

Powiedział on więc swojej małżonce, że nie zamierza czekać ani chwili dłużej, że wynajmie helikopter i znajdzie swojego syna. Tonyemu udało się wykombinować $800, które były potrzebne, żeby wynająć helikopter. Zdenerwowany ojciec położył fundusze na biurko i kazał pilotowi szukać Samuela. Dzięki temu odnalazł syna uwięzionego w aucie i nie ruszającego się. Gdy ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, musieli oni przeciąć samochód, by wyjąć z niego Samuela. Walczący o przeżycie, nie mogący się wydostać przez ponad dobę, był on odwodniony oraz poważnie uszkodzony. Gdy tylko zobaczył swojego ojca, spytał go o coś do picia. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, iż miał on złamaną rękę oraz obrażenia nóg i pleców. Złamana kość udowa wbiła mu się trzy cale ponad skórę.

Jego rodzina zaczęła zbiórkę w internecie, która miała na celu zebranie pieniędzy potrzebnych do odzyskania przez Samuela zdrowia oraz opowiedzenia o jego tacie bohaterze. Syn jest mu bardzo wdzięczny, twierdzi, że była to świetna robota i że tata uratował mu życie. Znalazł on go zanim zrobiła to policja, co wskazuje na to, iż nie ma nic bardziej skutecznego aniżeli miłość rodzinna. Dziękujemy rodzicom, którzy okazują swoim dzieciom prawdziwą miłość, oraz Skyline Aviation, która oddała pieniądze za śmigłowiec po odnalezieniu Samuela!

Source: youtube.com