Mówi ona tak naprawdę bardzo wiele, od Twoich nawyków po sposób radzenia sobie w związku.

Być może byłaś kiedyś u wróżki, ciekawa, co linie na twojej dłoni mówią o twojej przyszłości, i pozwoliłaś jej zanurzyć się w pozornie intymne szczegóły twojej osobowości. Ale czy kiedykolwiek mierzyłaś swój mały palec?

Brzmi to dziwnie, ale długość małego palca może wiele powiedzieć o tobie, od twoich nawyków po sposób, w jaki radzisz sobie z relacjami. Praktyka używania małego palca do wcielania się w osobowość ma swoje korzenie w sztuce czytania dłoni.

Istnieją trzy podstawowe typy osobowości, na które może wskazać długość małego palca, lub stosunek jego długości do początku paliczka dalszego palca serdecznego.

foto: google

Typ A: równomierne umieszczenie.

foto: google

Jeśli czubek małego palca zatrzyma się na linii początkowej paliczka dalszego palca serdecznego, jesteś osobą typu A.

Osobowości typu A są nieco powściągliwe i zwykle zamknięte w sobie. Nie otwierasz się łatwo na innych ludzi, nawet najbliższych, a zwłaszcza nieznajomych. Wydajesz się stoicką i niezależną.

Nieuczciwość denerwuje cię bardziej niż cokolwiek innego i jest konstytucyjnie przeciwko twojej naturze. Jesteś szczerą osobą, która zawsze stara się pomóc swoim bliskim i oczekuje, że zrobią to samo w zamian. W końcu jest to sprawiedliwe.

Pomimo tego, że robisz wszystko, co w twojej mocy dla przyjaciół i rodziny, oni mogą spostrzegać cię jako dość zimną osobę. Mogą pomylić twój dystans z arogancją lub ekscentrycznością, zwłaszcza że ​​zwykle nie masz cierpliwości do rzeczy, które Cię denerwują.
Mimo to po otwarciu się na kogoś jesteś naprawdę bardzo ciepła i możesz być gwiazdą towarzystwa, jeśli przebywasz z ludźmi, których znasz wystarczająco dobrze.

Typ B: długi mały palec.

foto: google

Jeśli Twój mały palec wystaje poza linię początku paliczka dalszego palca serdecznego, jesteś osobą typu B.

Osoby typu B są bardzo lojalni wobec swoich przyjaciół, a także bardzo wrażliwych ludzi. Kiedy masz nowego partnera, staje się on całym twoim światem, zawsze jest w twoich myślach, a ty starasz się połączyć z nimi na jak najgłębszym poziomie.

Ludzie tego typu powstrzymują się od dawania zbyt wielu z siebie od razu, ale kryją w sobie tajne marzenia o znalezieniu prawdziwej bratniej duszy. Bardzo lubią studiować psychologię, ponieważ pozwala ona dowiedzieć się więcej o naturze ludzkiej.

W życiu osoby typu B poświęcają się całkowicie temu, co wybiorą: pracy, wykształceniu, rodzinie lub przyjaciołom. Skupienie się na swym celu pozwala im osiągnąć wszystko, na co mają ochotę. Ogólnie rzecz biorąc, są to spokojne, niekonfrontacyjne i odporne na stres osoby.

Typ C: krótki mały palec.

foto: google

Jeśli końcówka małego palca nie osiąga linii początku ostatniej kości palca serdecznego, oznacza to, że jesteś osobą typu C.

Typ C to optymistyczne, żywe osobowości, które bardzo rzadko mają styczność z negatywem. Zwykle wybaczają i łatwo zapominają czyjąś winę, z powodu swojej niezdolności do gniewu.

Nadmiar energii może sprawiać, że wyglądają na egocentrystów, czasem nawet bardzo wymagających. Trudno jest im zaprzeczać, szczególnie gdy są przekonani, że mają rację.

Jednocześnie osoby te jako pierwsi mogą powiedzieć „przepraszam”, jeśli sprawy posuną się za daleko.

Pomimo przedstawiania siebie światu w kolorowych odcieniach, osoby te trzymają swoje prawdziwe emocje blisko siebie.

Znajomość sytuacji jest dla nich pocieszająca i daje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie żywią głęboki strach przed nieznanym. Od czasu do czasu wyjście ze strefy komfortu pomaga im się rozwinąć i stać się lepszą wersją siebie.

Główne zdjęcie: google.com