Czasami życie pisze nieco trudniejsze scenariusze. Tak też było w przypadku Kevina, który 13 lat temu złamał nogę. Od tamtej pory jego życie zmieniło się o 180 stopni.

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że to zwykłe złamanie, jednak komplikacje wzięły górę nad życiem Kevina. Okazało się, że rozwinęła się u niego dystrofia odruchowa, w wyniku której należało amputować nogę. Przed Kevinem stało niemałe wyzwanie, ale jego pogoda ducha i zawziętość sprawiły, że dał sobie ze wszystkim radę.

foto: google.com

Jego postawa była godna podziwu. Wszyscy byli zaskoczeni, że ma w sobie takiego ducha walki.

Po ciężkich chwilach wyszło jednak słońce. Kevin spotkał kobietę, w której się zakochał – z wzajemnością. Od razu wiedział, że to ta jedyna, z którą chce iść przez świat i para szybko się zaręczyła. Dla niej jego niepełnosprawność nie była problemem i traktowała go jak normalnego mężczyznę. Było widać, że oboje są ze sobą szczęśliwi. Przygotowania do ślubu również poszły szybko i sprawnie. Para zaprosiła rodzinę i swoich bliskich, a sam Kevin ciężko pracował nad niespodzianką dla swojej przyszłej żony. Tego dnia nie zapomni nikt, a szczególnie jego wybranka. Podczas nabożeństwa, kapłan poprosił wszystkich o powstanie, co oczywiście się stało. Ku zdziwieniu, wstał również Kevin. Reakcja Panny młodej jest nie do opisania, to coś niesamowitego zobaczyć wstającego ukochanego, który do tej pory poruszał się na wózku inwalidzkim!

foto: google.com

Kevinowi ciężko było utrzymać wszystko w tajemnicy, szczególnie że rehabilitacja i fizjoterapia trwały bardzo długo, a codzienne ćwiczenia były niezwykle męczące, a czasami nawet i bolesne. Jego mięśnie nóg nie były jeszcze w takiej kondycji, co kiedyś, ale pozwalały mu już stać.

Oczywiście z protezą.

Jeśli jesteście ciekawi, jak zareagowała Panna młoda, to koniecznie zobaczcie filmik:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com