Zabezpieczenie komputerów i telefonów przed kradzieżą staje się coraz bardziej aktualne, ponieważ zwykłe zamki nie zawsze chronią nasze wartościowe przedmioty przed złodziejami. Poczucie bezpieczeństwa coraz bardziej maleje we współczesnym świecie, albowiem w sprzedaży jest niewiele solidnych zamków, które niezawodnie będą zabezpieczały nasz dom. Możesz uważać, że drzwi wejściowe Twojego domu są solidne i trwałe, jednak… Chyba miałeś okazję w czasie swej podróży nocowac w hotelu oraz zauważyć, że drzwi do Twojego pokoju mają zepsute zamki?

Jak bezpiecznie chronić się przed nieproszonymi gośćmi w szatni, w której zamek jest zepsuty, lub w publicznej toalecie, która wcale nie jest zamykana?

Jadnak istnieje wyjście! Za pomocą zwykłego widelca możesz łatwo zrobić prostą, ale bardzo niezawodną blokadę. Należy wykonać jedynie kilka czynności, a Twoje urządzenie zabezpieczające jest gotowe! Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i używać wtedy, kiedy masz taką potrzebę. Jest to po prostu super!

Blokada za pomocą widelca

Włóż widelec do dziurki od klucza. Za pomocą markera zrób napisy na widelcu. Musisz dowiedzieć się, jak głęboko można włożyć widelec do dziurki od klucza.

Za pomocą młotka należy zgiąć ząbki widelca w punkcie pod wykonanymi na nim napisami.

Następnie należy przepiłować widelec na dwie części, oddzielając ząbki od długiego uchwytu.

Uchwyt widelca idealnie pasuje do wielkości przestrzeni międzyząbkowego.

Twoja blokada jest gotowa. Jest oryginalna, lecz również mocna oraz niezawodna!

Teraz obejrzyj filmik o tym, jak samemu zrobić tę cudowną blokadę wykorzystując jedynie zwykły wideliec. Jest to pomysł na milion!


Source: youtube.com

Teraz już nie będziesz się bać nieproszonych gości, którzy mogą Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Aby zrobić tę cudowną blokadę, wybierz dobrej jakości widelec, a wtedy blokada będzie niezawodna. Czasami najbardziej proste i tradycyjne środki okazują się bardziej skuteczne niż drogie i modne wynalazki!

Podziel się ze wszystkimi znajomymi tym wynalazkiem, którym jest cudowna wykonana z widelca blokada. Zrobić coś takiego to świetna kusząca okazja…