Zdjęcie Jarosława Bieniuka przy okazji zwycięstwa Igi Świątek przyciągnęło uwagę fanów. Były reprezentant Polski pokazał swój salon, a kibice zauważyli jeden szczegół dotyczący wystroju, który świadczy o jego wciąż wielkiej miłości do zmarłej żony, Anny Przybylskiej.

Zdjęcie, które zostało opublikowane przez Jarosława Bieniuka z okazji triumfu Igi Świątek we French Open, zachwyciło fanów. Były reprezentant Polski dołączył do rzeszy Polaków i sportowców z całego świata. Jednak zdjęcie Bieniuka przyciągnęło znacznie więcej uwagi niż inne.

Fani zauważyli szczegół na zdjęciu byłego reprezentanta, który pokazuje wielką miłość, jaką Bieniuk wciąż czuje do zmarłej sześć lat temu żony, Anny Przybylskiej. Fani nie mają złudzeń, że sportowiec wciąż bardzo tęskni za swoją zmarłą żoną.

Na zdjęciu, obok telewizora, fani zobaczyli zdjęcie Bieniuka i Przybylskiej. Kibice na Twitterze natychmiast zaczęli dzielić się zdjęciem byłego piłkarza i wskazali na wyżej wymienione zdjęcie przy telewizorze. Fanów poruszyło wspomnienie Bieniuka o jego zmarłej żonie.

Niedawno minęła szósta rocznica śmierci popularnej aktorki. Anna Przybylska i Jarosław Bieniak przez kilkanaście lat tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Aktorka i piłkarz były razem przez prawie 12 lat i urodziły trójkę dzieci: Oliwię, Jana i Szymona.

Śladami swojej matki idzie najstarsze dziecko byłej aktorki i piłkarza, Oliwia. Córka Bieniuka i Przybylskiej, która wkrótce skończy 18 lat, stawia pierwsze korki w show-biznesie. Na swoim koncie ma już kilka sesji zdjęciowych, a ostatnio zadebiutowała jako aktorka.

Główne zdjęcie: zestadionu.pl