Słodki kot o imieniu Wilbur został adoptowany przez młodą parę. Jednak nowi właściciele nie wiedzieli, jaki niesamowity jest ten kot. W pewnym momencie odkryli, że Wilbur potrafi siedzieć zupełnie jak człowiek.

foto: mimimetr.me

Oto jak do tego doszło. Pewnego dnia przyszły właściciel niezwykłego kota, mężczyzna o imieniu Grant, zobaczył w Internecie ogłoszenie ze zdjęciem Wilbura. Ogłoszenie to zostało opublikowane przez osobę, która znalazła kota na ulicy i interesowała się, czy ktoś zgubił tak wspaniałego kota. Grand, można powiedzieć żartobliwie, odpowiedział autorowi ogłoszenia, że ​​jeśli w ciągu kilku dni nie będzie mógł znaleźć właściciela kota, to chętnie zabierze go do siebie. I tak właśnie się stało!

foto: mimimetr.me

Wkrótce Grant i jego dziewczyna Sarah zaczęli zauważać, że kiedy Wilbur siedzi, przyjmuje niezwykłą pozycję. Nowi właściciele uznali, że coś jest z kotem nie tak i albo jego tylne nogi były za krótkie, albo jego ciało było bardzo długie. Grant zaczął dowiadywać się i czytać w Internecie, że tak się zdarza, a koty często tak siedzą, mając zupełnie normalne proporcje ciała.

foto: mimimetr.me

Tak czy inaczej, właściciele uwielbiają swojego kota i nie rozstają się z nim, bez względu na problemy, jakie mogą być z nim związane.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Główne zdjęcie: mimimetr.me