Samuel Silva pochodzi z Brazylii, urodził się w 2014 roku. Jest chłopcem o niezwykłym wyglądzie, dlatego wszyscy lekarze, którzy pomogli przyjść na świat temu dziecku, byli bardzo zaskoczeni. Albowiem ten czarnoskóry chłopiec miał różny kolor skóry, a także kolor włosów.

Tuż po urodzeniu Samuel stał się bardzo popularny w swojej ojczyźnie, o nim pisały różne media, a jego zdjęcia były umiszczane w wielu gazetach i dziennikach. Również jego nazwisko było wymieniane prawie w każdym komunikacie prasowym.

Wszyscy byli zaskoczeni jego wyglądem, ale w przypadku jego matki wszystko było zupełnie inaczej. Albowiem chłopiec jest przedstawicielem czwartego pokolenia, który ma taką specyfikę.

foto: laykni.com

Matka chłopca, która nazywa się Niviavea Silva, ma taki sam wygląd, gdyż odziedziczyła go po matce. Jednak ze względu na jej wiek lekarze nie są skłonni wierzyć, żę choroba u tej kobiety pojawiła się po jej urodzeniu, a nie jest odziedziczoną od matki.

foto: laykni.com

W przeciwieństwie do matki i babci, które zawsze miały kompleksy ze względu na swój wygląd, Samuel zawsze czuł się pewnie. A w wieku dwóch lat miał marzenie: chciał stać się postacią znaną, by dowiedziało się o nim jak najwięcej osób. I stopniowo zaczął starać się o to.

foto: laykni.com

Chłopiec stał się częstym gościem różnych castingów, brał udział w nakręceniu reklam, a nawet filmów. I został zauważony przez reprezentantów świata mody! Albowiem nietypowy wygląd chłopca bardzo dobrze sprawdza się w świecie mody.

foto: laykni.com

Od 2018 roku Samuel z powodzeniem buduje swoją karierę w branży fashion. Chłopiec współpracuje z najpopularniejszymi markami odzieżowymi, a jego zdjęcia można zobaczyć w różnych magazynach modowych. Samuel stanął na podium i stał się prawdziwą gwiazdą! Chłopak lubi pracować po 6-8 godzin dziennie, a ciężka praca sprawia, że staje się coraz bardziej popularną osobą w Brazylii.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W tej chwili Samuel ma 6 lat, jest on znany na całym świecie, jeżeli chodzi o świat współczesnej mody. A w Brazylii produkują nawet lalki, które są podobne do niego.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Od dzieciństwa chłopiec miał nie tylko marzenie o tym, żeby stać się znanym i podziwianym, lecz zrobił wszystko, by tak się stało. Teraz jest bardzo znany, jest także rozpoznawany na ulicach. Ma również wiele możliwości podróżowania po świecie. Także wspiera finansowo swoją matkę oraz rodzeństwo. Samuel ma jeszcze jedno marzenie – zostać aktorem i występować w filmach. Jesteśmy pewni, że mu się uda!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com