Pierwsze miejsce

Panna zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej chciwych znaków zodiaku. Jej nieodłączna praktyczność sprawia, że jest bardzo oszczędna i dobrze przemyśla każdy wydatek. Ekstrawagancja innych powoduje u Panny skromny uśmiech niezrozumienia. Niezależnie od okoliczności życiowych potrzeba jak najmniejszego wydawania pieniędzy w najmniejszym stopniu nie przeszkadza Pannie. Wśród przedstawicieli tego znaku jest bardzo mały odsetek dłużników. Praktycznie nie robia spontanicznych zakupów dla siebie, a tym bardziej dla innych. Każdy zakup musi być uzasadniony. Nie oznacza to wcale, że na Pannie nie można polegać, a ona myśli tylko o własnej korzyści. Wręcz przeciwnie, Panna jest bardzo odpowiedzialną i niezawodną osobą, gdy jest potrzebna. Ale ona nie zmarnuje swoich zasobów bez wyraźnego powodu. Dotyczy to nie tylko pieniędzy, ale także moralnej duchowej siły Panny.

Drugie miejsce

Drugie miejsce w rankingu najbardziej chciwych zodiaków zajął królewski Lew. Lew, w przeciwieństwie do Panny, jest chciwy i oszczędny tylko w stosunku do innych. Lew kocha siebie z matczyną bezinteresowną troską. Chciwość Lwa ze względu na jego charyzmę i czarująco świeckie maniery wcale nie jest uderzająca. Dopiero w obliczu bezpośredniej prośby możesz zrozumieć, że Lew jest zdecydowanie skąpą postacią i nie możesz na niego w żaden sposób liczyć. Chciwość Lwa jest podobna do bezpośredniej bezbronnej chciwości dziecka, dlatego nawet zdając sobie sprawę, jak Lew jest kategorycznie samolubny, ludzie wokół niego nie spieszą się, aby stracić go z oczu. Siła jego uroku jest na pewno interesująca, co sprawia, że sporo wybaczasz. Należy zauważyć, że Lew jest artystyczną osobowością intelektualną i doskonale zdaje sobie sprawę ze stopnia swojego wpływu, a także z tego, gdzie wpływy się zaczynają i gdzie kończą.

Trzecie miejsce

Bliźnięta zajmują trzecie miejsce w rankingu najbardziej skąpych znaków zodiaku. Bliźnięta kochają wszystko, co nowe: nowych ludzi, nowe miejsca, nowe możliwości, emocje i nowe wygody. Są chciwi do tego wszystkiego i mało prawdopodobne, aby można było im to zarzucić, gdyby nie jedno ale. Bliźnięta w ogóle nie lubią pracować. Działać - tak, ale nie pracować. Z pewnymi wyjątkami jest to oznaka miłośników łatwego życia, a nawet łatwych pieniędzy. Bliźnięta są towarzyskie, łatwo mogą rozpocząć ożywiony dialog nawet z kamieniem. Wielu kumpli Bliźniąt w różnych miejscach, w różnym wieku i z różnych grup społecznych jest zawsze gotowych do rozmowy i pomocy w razie potrzeby. Ale ze względu na fakt, że przyjaciół jest wielu, a Bliźnięta są same, nie zawsze mogą odpowiedzieć tym samym. I nie zawsze się starają.

Czwarte miejsce

Na czwartym miejscu w rankingu najbardziej skąpych znaków zodiaku - Koziorożec. Koziorożec jest osobą bardzo materialistyczną i praktyczną, ale w przeciwieństwie np. do Panny nie jest obcy marnotrawstwu, ale tylko wtedy, gdy jego efekt pomaga podkreślić znaczenie i osiągnięcia Koziorożca. Zauważalny status społeczny ma duże znaczenie dla Koziorożca, ale oczywiście popisywanie się nigdy nie będzie dla niego droższe niż pieniądze. Najpierw pieniądze, a dopiero potem wszystko inne. Koziorożec jest trzeźwo samolubny i po prostu nie da się wyciągnąć z niego ani grosza. Nie jest to chorobliwa chciwość, ale praktyczne i doświadczone spojrzenie na świat śmiertelników. Koziorożec jest gotowy do dzielenia się i nie jest chciwy, ale nie zawsze i nie bez powodu. Jego umysł i podejście do życia ma matematycznie dokładne podstawy i wyraźnie śledzi związki przyczynowo skutkowe, co więcej, zarówno w jednym, jak i drugim kierunku.

Główne zdjęcie: google.com