Pokaż mi, czy są tacy, którzy nie bawili się do lambady? Nikt tak naprawdę nie umiał je zatańczyć, ale wszyscy wypisywali tyłkami „ósemki”.

Czy pamiętasz teledysk z chłopcem i dziewczynką?

Source: youtube.com

Okazuje się, że losy tych dzieci zmieniły się niespodziewanie!

Główni bohaterowie teledysku, a ich imiona to Chico i Roberta, nagle odkryli, że stali się sławni. Prawdziwe imię Chico to Washington Oliveira, urodził się w mieście Porto Seguro, a Roberta to dziewczyna ze stolicy, pochodząca z Brasilii. Co ciekawe, w czasie kręcenia teledysku Roberta miała zaledwie 12 lat, Chico jeszcze mniej - 10 lat. Nie przeszkodziło im to w wykonaniu tańca maxixe, uważanego za jeden z najbardziej seksownych w Brazylii, a pod koniec XIX wieku zabroniony w pokazach publicznych.

foto: binokl.cc

W następstwie głośnego sukcesu teledysku, stworzyli własną grupę o nazwie Chico i Roberta. Pod koniec 1990 roku duet wydał swój pierwszy album Face to Face. Prasa oczywiście ich nie lekceważyła.

foto: binokl.cc

Piosenki napisał Laolwa Braz, twórca przeboju Lambada. Dwa single z tego albumu sprzedały się dobrze, a nawet osiągnęły szczyty list przebojów we Francji.

Jak się jednak okazało, nie był to kolejny krok do sławy, a wręcz przeciwnie - ostatni żar wygasłego ognia. Dzieciaki dorosły i zdały sobie sprawę, że muzyka nie jest jednak ich tematem. I zajęły się zupełnie innymi rzeczami.

Teraz Chico ... jest kapłanem kościoła protestanckiego w rodzinnym Porto Seguro, a Roberta została weterynarzem. I tak teraz wyglądają. Poznałbyś?

foto: binokl.cc

Pytasz, czy mieli romans? Nic o tym nie wiadomo, ale na pewno się nie pobrali. Każdy stworzył własną rodzinę i wychowuje dzieci.

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc