Zaufanie, otwartość i szczerość to klucze do silnych, i długoterminowych relacji o wysokiej jakości. Jednak nie wszyscy ludzie są całkowicie uczciwi i prostolinijni wobec swoich partnerów i małżonków, wolą unikać odpowiedzi, udawać lub otwarcie kłamać. Które pięć znaków astrologicznych najprawdopodobniej zachowuje się w ten sposób i dlaczego to robią?

1. Rak

Co sprawia, że Rak najczęściej kłamie w związku? Chodzi o to, że ten znak po prostu boi się prawdy w niektórych sytuacjach. Jednocześnie Rakuważa, że jego kłamstwo wyrządzi mniej szkody niż szokująca i denerwująca prawda. Trudno mu wyłączyć emocje i zmartwienie oraz kierować się zdrowym rozsądkiem i logiką, aby myśleć racjonalnie i rozpoznawać rzeczywistość, a nie zamykać na nią oczu i chować się „w skorupie”.

2. Ryby

Ryby szczerze i mocno kochają swojego partnera życiowego, ale jednocześnie są nieśmiałe, a nawet boją się mówić i prosić o to, czego potrzebują. Mają nadzieję, że partner sam zgadnie ich myśli i domysły, a jeśli nie, Ryby spróbują osiągnąć swój cel za pomocą sztuczek, gier, podstępnych działań i jawnych kłamstw. Taka jest ich taktyka.

3. Bliźnięta

Ciągłe wprowadzanie w błąd drugiej połowy jest absolutnie w naturze Bliźniąt. Wierzą, że w ten sposób chronią uczucia ukochanej osoby, dlatego kłamstwo nie jest grzechem. Najczęściej Bliźnięta kłamią tylko po to, aby zachować spokój, równowagę i harmonię, ponieważ w ogóle nie chcą rozwiązywać kontrowersyjnych kwestii i sprzeczności.

4. Wodnik

Dlaczego Wodnik znajduje się na liście znaków, które często kłamią w związkach? Jest po prostu pewien, że wszystko, co robi, służy wspólnemu dobru, łącznie z niewinnym kłamstwem. Wodnik spokojnie i bez mrugnięcia okiem skłamie, a nawet przysięgnie swoją szczerość, ponieważ jego zdaniem prawdziwe fakty mogą zaszkodzić jego związkowi. Problem w tym, że Wodnik nie robi tego dobrze i regularnie wpada w pułapkę swoich fikcji.

5. Waga

Wagi mają sympatyczny charakter, potrafią oczarować innych, ale często też próbują oszukiwać w związkach, ale bardzo delikatnie i dyskretnie. Głównym motywem nieszczerości Wagi jest chęć trzymania się z dala od wszelkich konfliktów. Nienawidzą kłutnie, a nawet odrobiny niezgody, dlatego Waga bezwstydnie kłamie, aby uciszyć zbliżającą się kłótnię i uratować swój delikatny układ nerwowy.

Główne zdjęcie: colady.ru