Tylko kilka znaków zodiaku może pochwalić się silnymi umiejętnościami uroku.

Zdolność osoby do zranienia drugiej osoby jednym spojrzeniem nazywana jest „złym okiem”. Należy do cech wrodzonych i rozwija się nie u każdego.

Aby to zrobić, musisz mieć kolosalną energię, a także mieć predyspozycje zodiakalne. Tylko kilka znaków zodiaku może pochwalić się silnymi umiejętnościami złego oka.

Skorpion

O tym, że Skorpion ma hipnotyczne spojrzenie, wielu wie z pierwszej ręki. Dla osoby urodzonej pod tym potężnym znakiem wystarczy spojrzeć źle na drugiego, aby jego zdrowie uległo pogorszeniu. Jeśli Skorpion celowo chce skierować urok na osobę, ta ostatnia może się tylko modlić.

Konsekwencje mogą być bardzo różne: od zwykłej choroby po straszny wypadek. Energia ujemna jest w stanie przebić każdą zbroję, niezależnie od jej statusu i wieku. Dzieci są szczególnie wrażliwe...

Jednak tylko szczególnie mściwe Skorpiony stosują uroki. Inni przekształcają swoją ogromną energię w obronę. Ponieważ sama obecność przedstawiciela znaku chroni każdego przed kłopotami życiowymi. Jeśli Skorpion chce rozwinąć swój magiczny talent, wszystkie rytuały zostaną mu poddane.

Protegowany Plutona w ogóle nie ma poczucia strachu, dlatego jest gotów przejść całą drogę - studiować nawet najbardziej czarną magię. Niektórzy ludzi naprawdę lubią używać swoich umiejętności. Dlatego należy uważać na zły charakter Skorpionów. Przedstawiciele znaku sami muszą pamiętać o sile swoich myśli: bo przypadkowo można skrzywdzić nawet najbliższych. Musisz uważnie kontrolować swoje emocje.

Bliźnięta

Jeśli Skorpiony mają zaakcentowane spojrzenie, Bliźnięta są mistrzami ostrych słów. Ich słowa są w stanie zranić, wnikając bezpośrednio w podświadomość osoby. Robiąc to, starannie maskują swoje strzały za ogromną ilością tekstu.

To nie przypadek, że sława najbardziej rozmownych ludzi jest przypisana Bliźnietom. Jednak w przemówieniach tego znaku powietrznego zawsze jest dwuznaczność. Albo szczerze życzą tej osobie wszystkiego najlepszego, albo karzą ją za coś. Krytyka tego znaku jest szczególnie boleśna. Każde słowo pozostawia niezatarty ślad na samoocenie osoby.

Po werbalnym starciu nie ma już siły, by cokolwiek zrobić. Energia spada dramatycznie i istnieje duże prawdopodobieństwo zachorowania. W ten sposób działa złe oko Bliźniąt.

Ale żeby usprawiedliwić Bliźnięta, możemy powiedzieć, że robią to nieumyślnie. Jeśli Skorpion celowo atakuje wroga (a nawet czerpie przyjemność z jego udręki), Bliźnięta raczej niezgrabnie władają swoimi magicznymi umiejętnościami. Tylko wysoko rozwinięci przedstawiciele tego znaku wiedzą, jak zważyć każde słowo.

Komunikują się uroczo, oceniają rozmówcę z dokładnością zdjęcia rentgenowskiego swoją mową, łatwo inspirują go niezbędnymi pomysłami. Na przykład religijnym Bliźniętom nic nie kosztują, aby nawrócić osobę w wiarę - ich umiejętności są tak silne. To samo dotyczy uroku.

Jeśli rozwinięty Bliźnięta naprawdę chce kogoś skrzywdzić, natychmiast wykona wyrok. Potrzebuje tylko kilku słów…

Koziorożec

Koziorożce mają również niesamowity dar dla złego oka. Nie są tak silne, jak te z dwóch poprzednich znaków, ale nadal mogą zrujnować życie człowieka. Złe oko Koziorożca opiera się na uczuciu zazdrości. Kiedy przedstawiciel ziemskiego znaku patrzy na piękne życie innych ludzi, sam jest pożerany zazdrością. Desperacko chce tego samego. Stąd zawodowe cele Koziorożców: starają się dotrzeć na sam szczyt drabin społecznych.

Kiedy Koziorożec nie dociera do gwiazd, złości się na cały świat. Nawet bliscy ludzie mogą stać się ofiarą jego niemiłego spójrzenia. W takich momentach Koziorożce powinny maksymalnie ograniczać komunikację, uczestniczyć w sesjach oczyszczania karmy (od rosyjskiej łaźni po buddyjską medytację) i ponownie przemyśleć swój stosunek do życia. W przeciwnym razie zbyt ambitny znak będzie miał wyjątkowo ciężką aurę.

Nawet ze zwykłego zdjęcia będzie spoglądał ponuro i ranił widza-ofiarę. Być niegrzecznym dla przyjaciół, odmawiać miłości krewnym - wszystko to jest oznaką Koziorożca-nieudacznika. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wspierać przyjaciela Koziorożca we wszystkich aspiracjach. Zrealizowana osoba z pewnością z czasem Ci podziękuje.

Ryby

Jeśli Koziorożce mogą żywić urazę do całego świata, to Ryby na konkretną osobę. Nadmiernie emocjonalni przedstawiciele elementu wody są przyzwyczajeni do absolutnego zaufania w związkach.

Jeśli partner wzbudza podejrzenia swoimi działaniami, Ryby zaczynają źle o nim myśleć. Negatywność stopniowo narasta - i w pewnym momencie spada na osobę z całą mocą. Psychiczne groźby związane ze znakiem mają taką samą moc, jak prawdziwe słowa. Dlatego przestępca łatwowiernych Ryb nigdy nie uniknie kary. Za oszukanie niewinnej duszy płaci własnym zdrowiem.

Na przykład kobieta-Ryby może łatwo zemścic się urokiem. Aby wzmocnić efekt, musi zanurzyć się w wodzie (odpowiednia jest zwykła kąpiel) i odczytać zaklęcie ze łzami w oczach. Po odpowienich słowach jej były stanie się bezpłodny lub słaby.

Jednak Ryby nie mają dużej siły woli. Ich zaklęcia trwają stosunkowo krótko i z czasem wracają do adresata. Jednocześnie wyrządzają szkodę energetyczną, znacząco wpływając na samopoczucie znaku. Aby nie stać się ofiarą własnej negatywności, Ryby są silnie zachęcane do pozytywnego myślenia.

A jednocześnie nauczyć się akceptować wady ludzi i nie otwierać duszy każdemu. Jeśli przedstawiciele elementu wody nauczą się kontrolować swoje emocje, będą mieli kolejną magiczną umiejętność. Ryby będą w stanie oczyścić otaczającą przestrzeń z psychicznego zanieczyszczenia. Ich zaklęcia ochronią pomieszczenie domu przed tymi samymi uszkodzeniami. Ponadto doskonała intuicja pozwoli im poczuć karmę energetyczną innych ludzi, skutecznie poradzić sobie z każdą nieprzechylnością.

Główne zdjęcie: storyfox.ru