Wydawałoby się, że w związku kłamstwa lub co gorsza zdrada - rzeczy absolutnie nie do przyjęcia. Ale wciąż są ludzie, dla których kłamstwo jest częścią ich istoty. Nawet w związkach nie da się tego uniknąć. W tym artykule opowiem o znakach zodiaku, na które należy uważać. Miłego czytania!

4. Lew

Słowo „egoiści” może najdokładniej opisać przedstawicieli tego zodiaku. Dla nich najważniejszą rzeczą na tym świecie jest nieustanny podziw i reputacja „najlepszego z najlepszych we wszystkim”. Czy myślisz, że nie będą w stanie zrobić wszystkiego w tym celu? Jeśli tak, to się mylisz. W końcu większość Lwów jest tak zaślepiona egoizmem, że są gotowi pójść na każde kłamstwo, a nawet zdradę, aby udowodnić swoją wyjątkowość i idealność.

Jeśli partner nie zwraca na nie stałej uwagi i nie potwierdza wyższości nad wszystkimi żywymi istotami, z łatwością pójdą szukać innego, bardziej „godnego” swojego majestatu. Aby nie pokazać się w niekorzystnym świetle, Lwy mogą schlebiać, upiększać swoje osiągnięcia lub otwarcie kłamać, aby nie stracić swojej korony.

3. Skorpion

Często Skorpiony wydają się innym ludziom jako bardzo namiętne i urocze natury, które zmieniają partnerów jak rękawiczki. Nie jest to zaskakujące, ponieważ prawie nigdy nie wiesz, co dzieje się w ich duszach. W rzeczywistości Skorpiony są bardzo wrażliwe i podatne na zranienia, ale często postrzegają to jako słabość. Dlatego są gotowi kłamać i kłamać, nie ujawniając swojej istoty.

Nie zapominaj też, że Skorpiony są jednym z najbardziej mściwych znaków zodiaku. Przynajmniej raz wejdziesz im w drogę - możesz postawić ogromny krzyż na swoim życiu. Zwłaszcza jeśli byliście partnerami. Skorpiony nie gardzą takimi środkami jak zdrada, wręcz przeciwnie. To jedna z ich ulubionych broni manipulacji.

2. Strzelec

Ich cel i słuszność to rzeczy, dla których Strzelec pokonają wszystkie przeszkody. Nie będzie dbał o uczucia ludzi. Dlatego może wykorzystać zarówno kłamstwa, jak i zdradę, aby manipulować tobą do własnych celów, dopóki nie wyciśnie wszystkich korzyści. Ogólnie rzecz biorąc, romanse na boku są dla niego czymś powszechnym. A on sam z łatwością pójdzie na lewo i nie będzie o Ciebie zazdrosny.

Jeśli Strzelec jednak zostanie przyłapany na gorącym, po prostu będzie udawać głupca. Nawet po tym nigdy nie przestając używać moich przebiegłych metod. Jest dokładnie jedną z tych osób, które mają wszystko pod kontrolą.

1. Bliźnięta

To najbardziej podstępny i dwulicowy znak zodiaku. Jest mało prawdopodobne, aby otworzyli się przed Tobą w stu procentach, często z powodu ich ogromnej nieufności. Poza tym, bez względu na to, jak bardzo są kochani, nigdy im to nie wystarcza. Odczuwają rodzaj deprywacji, dlatego często zdradzają.

Bliźnięta kłamią nie dla pewnych rzeczy, dla nich kłamstwo jest czymś znanym i codziennym. Są przyzwyczajeni do kłamstwa, kiedy nawet nie jest to konieczne. Stworzenie kilku obrazów różniących się od prawdziwych Bliźniąt bardzo je bawi. Nie zapominaj, że podobnie jak wszystkie zodiaki powietrzne są bardzo beztroskie i stawiają przede wszystkim osobistą wolność człowieka.

Główne zdjęcie: google.com