Nikt z nas nie jest doskonały, jednak są ludzie, z którymi szczególnie trudno będzie prowadzić życie rodzinne. Kim oni są?

Panna

Panny zawsze próbują przejąć kontrolę nad wszystkim. Stale się doskonalą i próbują ulepszyć innych. To z tego powodu pojawiają się pierwsze nieporozumienia: czasami Panny są zbyt surowe, a kiedy prosisz ich nieco odpuścić, są strasznie obrażone i nie chcą w ogóle rozmawiać. Również w przypadku Panny nie będzie się opłacać wydawanie dużych pieniędzy na rozrywkę – tutaj ponownie przemawia ich praktyczność. Ich mocną stroną jest rozsądna dystrybucja środków. Z podopiecznymi Merkurego nigdy nie będziesz bez grosza, ale rozkoszować też się nie uda – dużo pieniędzy trafi do skarbonki „na czarną godzinę”. Panny mają też szereg drobnych cech, takich jak nadmierna ostrożność i przezorność, które na początku nawet są godne podziwu, ale potem stają się strasznie irytujące.

Skorpion

Skorpiony są bardzo mściwe. Mogą przypomnieć Ci słowa rzucone w gniewie kilka miesięcy temu. Nawiasem mówiąc, staraj się również powstrzymać od bezmyślnych zadziorów: to właśnie one najlepiej pamiętane przez Skorpionów. Należy zauważyć, że przedstawiciele tego znaku są strasznie zazdrośni. Dosłownie sam fakt, że ktoś inny oddycha z Tobą tym samym powietrzem, poddaje wątpliwości wszystkie Twoje relacje! Jednak tutaj wszystko jest znacznie prostsze: faktem jest, że Skorpiony są monogamiczne i bardzo boją się cię stracić. Najważniejsze, aby pamiętać, że nie jest to wrodzona zaborczość, ale próba ochrony swojej miłości. Przy takim spojrzeniu znacznie łatwiej będzie znieść ataki Skorpiona i znaleźć z nim wspólny język.

Strzelec

Strzelce to świetni manipulatorzy. Są chwile, kiedy oni nie mają nic przeciwko manipulowaniu swoimi bliskimi. Dlaczego oni to robią? To proste: Strzelcom po prostu czegoś brakuje i oni próbują to osiągnąć za pomocą cudzych rąk, a nawet oszustwa. Często po prostu nie mają wystarczającej ilości powietrza – należy bardziej ufać podopiecznym Jowisza, aby uniknąć konfliktów. Ogólnie rzecz biorąc, ograniczanie Strzelca w czymś jest złe, więc spróbuj dać im to, o co proszą. Jeśli takie żądania wydają ci się zbyt egocentryczne, przyjrzyj się bliżej: w rzeczywistości żądania Strelсów są raczej prymitywne i proste do wykonania.

Główne zdjęcie: google.com