W skandalicznych momentach ludzie dzielą się na dwa typy. Niektórzy natychmiast eksplodują i głośno wyrażają swoją opinię, doprawiając ją „mocnymi” słowami. Inni wolą po cichu odejść na bok, przedstawiając obojętną „pokerową twarz”.

Astrologowie wyjaśnili, że zdolność i chęć awantur zależy od zodiaku. Powiedzieli, z którymi znakami, burzliwa rozgrywka jest niemożliwa.

Astrologowie umieścili Ryby na trzecim miejscu. Przedstawiciele tego zodiaku doskonale zdają sobie sprawę, jak głupio wyglądają głośno krzyczący ludzie. Sami nie chcą być pośmiewiskiem dla otaczających ich osób, zwłaszcza że Ryby nie wyróżniają się elokwencją. Ale nie sposób też zaliczyć ich do „świętych”. Ten znak doskonale manipuluje emocjami innych. Ryby często sami wywołują skandal, potem odsuwają się na bok i obserwują, co się dzieje.

Waga zajęła drugie miejsce w rankingu antyskandalistów. Czują się strasznie niewygodnie, gdy ktoś w pobliżu jest obrażony. Gorzej czuje się tylko Waga, która sama kogoś obraziła. Po takiej sytuacji przedstawiciele tego znaku zawsze siebie nienawidzą. Nawet jeśli mieli rację. Wadze trudno jest kłócić się z jakimkolwiek zodiakiem. Ale astrologowie nie zostawili im pierwszego miejsca. A to dlatego, że znak nie lubi kłucić się z nieznajomymi. Zgromadzone emocje Wagi mogą spaść na członków rodziny. W takie dni drżą nawet sąsiedzkie ściany.

Głównymi strażnikami pokoju w świecie konstelacji są Wodniki. Zbulwersowany w środku rzadko dają upust emocjom. Wodnik spokojnie udaje, że po cichu słucha obelg. W rzeczywistości zodiak ten po mistrzowsku łączy humor i „ostry język”. Te cechy pomagają mu wspierać kótnię. Ale Wodnik, podobnie jak Waga, nie lubi obrażać innych. Starają się uciszyć każdy skandal, nawet postronny, do cywilizowanego dialogu. Za to astrologowie przyznali Wodnikowi pierwsze miejsce w rankingu antyskandalicznym.

Główne zdjęcie: google.com