Kotek podebrany z ulicy zdecydował zdobyć serce domowego kota.

foto: bezkota.ru

Pięciomiesięczny kotek błąkał się po ulicach Los Angeles wraz z kilkoma innymi kotami. Friends for Life Rescue Network pośpiesznie wkroczyła do akcji i zabrała ich wszystkich w bezpieczne miejsce.

Ellie Malin natknęła się na wpis od obrońców praw zwierząt szukających wolontariuszy. „Od razu zgłosiłam się do udziału, uzyskałam zgodę, a oni przysłali mi zdjęcie tego miłego kota z zagiętymi uszami”.

Następnego dnia Ellie zabrała kociaka i była nim całkowicie zafascynowana. Od samego początku pasiasty rudzielec Lyric okazał się niezwykle kochający i szybko osiedlił się w nowym miejscu, jakby mieszkał tu przez całe życie.

Wkrótce kot zauważył, że nie jest w domu sam...

foto: bezkota.ru

Wyczuwając zapach innego kota przez szparę pod drzwiami, Lyric zaczął miauczeć z radości. Marley, ulubieniec Ellie, usłyszał miauczenie i przyszedł zbadać sprawę. Z ciekawością, ale ostrożnie, próbował dowiedzieć się, kto zrobił tyle hałasu.

Gdy tylko drzwi się otworzyły, kot w rude paski podszedł prosto do Marley i zaczął nalegać na znajomość. Początkowo kot była zawstydzony taką presją i odwrócił się, chroniąc swoją osobistą przestrzeń.

foto: bezkota.ru

Marley wcale nie był pewien, czy chce dzielić swój dom z nowym sąsiadem, ale Lyric był wytrwały i nie akceptował sprzeciwów.

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam go przytulającego Marley w ciągu pierwszych dwóch dni po spotkaniu, zdałam sobie sprawę, że Lyric jest skazany na pozostanie z nami na zawsze” - mówi Ellie.

foto: bezkota.ru

Teraz rudy Pumpkin wszędzie podąża za starym weteranem, baraszkując jak dziecko i prowokując go do tego samego.

Zobacz słodkie koty na wideo:

Source: youtube.com

„Pumpkin to nieokiełznany, czuły, wesoły kotek. Więc biega po domu i bawi się jak szaleniec, a sekundę później mruczy i łasi się w najsłodszy sposób ”- mówi Ellie.

foto: bezkota.ru

„Uwielbiają grać w zapasy i biegać. Chowają się tu i tam, zaglądają za róg i razem wpadają w kłopoty. Lubią planować naloty na torby z jedzeniem i wyrzucać śmieci ”- mówi Ellie.

foto: bezkota.ru

Wspaniała osobowość Pumpkin okazała się zaraźliwa dla jego starszego brata.

foto: bezkota.ru

„Marley stara się nadążyć za energicznym kociakiem. Grają wystarczająco dużo, przytulają się i liżą”.

foto: bezkota.ru

Walczą, ale zawsze znajdują pojednanie w swoich ramionach. Dwaj najlepsi przyjaciele w bardzo krótkim czasie stali się nierozłączną parą.

Pumpkin uwielbia swojego starszego brata i podąża za nim jak cień.

foto: bezkota.ru

Były włóczęga jest zachwycony życiem domowym i swoim kumplem. Razem robią psikusy, wypełniając dom niekończącą się zabawą i śmiechem.

foto: bezkota.ru

Główne zdjęcie: bezkota.ru