Mimo naszych najlepszych chęci wszechświat ma czasem inne plany. Możemy kochać i planować, ale jeśli wszechświat zdecyduje się wykoleić nasz związek, jesteśmy bezradni.

Skorpion i Baran

W tym związku jest dużo fizycznej pasji i miłości. W rzeczywistości seksualność i pożądanie mogą być największą siłą napędową między nimi. Jednak to może nie wystarczyć, aby utrzymać ich związek. Różnią się prawie pod każdym innym aspektem. Baran jest impulsywny i żądny przygód, podczas gdy Skorpion jest nieco powściągliwy i metodyczny.

Koziorożec i Lew

Jeśli chodzi o ustanowienie kontroli i władzy, to jedyna rzecz wspólna, którą będą mieli ze sobą Koziorożec i Lew. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie to, co ich łączy w pierwszej kolejności. Jednak tutaj kończą się podobieństwa i zaczynają się różnice. Lew jest bardzo namiętny i emocjonalny, podczas gdy Koziorożec jest bardziej racjonalny i logiczny. Te różnice są przyczyną ich zderzeń.

Bliźnięta i Rak

Rak może zmienić nastrój szybciej niż kierunki. Jego niespójność co do uczuć może być dość ostra dla ludzi, z którymi mają do czynienia. Dlatego nie jest dobrym pomysłem, aby Rak i Bliźnięta byli razem. Osoby spod znaku Bliźniąt zwykle nie są zbyt cierpliwe i wyrozumiałe. Powodem tego jest to, że oni są również znane z tego, że są dość niestabilne i spontaniczne w swoich uczuciach.

Lew i Byk

Jeśli chodzi o jedność Lwa i Byka, współczucie zawsze odgrywa dużą rolę. Związek między tymi dwoma znakami zodiaku opiera się na wielu uczuciach i emocjach. Oboje są z natury bardzo upartymi stworzeniami i zawsze mają tendencję do słuchania swoich emocji i podążania za głosem serca. Oznacza to jednak, że mają tendencję do podejmowania irracjonalnych i nielogicznych decyzji, które mogą być szkodliwe dla związku.

Wodnik i Koziorożec

Koziorożec jest znany z szacunku dla władzy. Widzą wartość w porządku, strukturze i równowadze. Uwielbiają mieć porządek. Jednak Wodnik wydaje się być bardziej chaotyczny. Mają nieco bardziej buntowniczy charakter i są naturalnymi niszczycielami. Chociaż myślisz, że przeciwieństwa się przyciągają, połączenie tej konkretnej pary może być szczególnie trudne.

Panna i Strzelec

Wszyscy wiedzą, że Strzelec uwielbia przygody, jest towarzyski i impulsywny. Zwykle nie wspierają lęku. Dlatego może być bardzo problematyczne, gdy decydują się na romantyczne zaangażowanie w Pannę. Panna jest z reguły bardzo logicznym stworzeniem, które zawsze lubi kalkulować zamierzone działania przed ich wykonaniem. Nie są zbyt impulsywni i nie lubią wychodzić poza swoją strefę komfortu.

Skorpion i Wodnik

Te dwa znaki są bardzo towarzyskie i nie stronią od trudnych tematów. Jednak to może być również źródłem zamieszania w ich związku. Skorpion i Wodnik są znani jako bardzo uparte i pryncypialne stworzenia. Rzadko idą na kompromis i rozwiązanie konfliktów może być dla nich trudne.

Waga i Ryby

To klasyczny przypadek zakochania się marzyciela w optymiście. Zakłada się, że w tym związku jest dużo pozytywnej energii i radosnych wibracji, więc dlaczego te dwa znaki są praktycznie nie do pogodzenia? Cóż, chodzi o to, że oboje są lekkomyślne i marzycielskie. Te relacje potrzebują zdrowych dawek realizmu, aby mogły przetrwać. Realizm jest tym, czego brakuje tym znakom.

Główne zdjęcie: volkovysk.by