Współcześni psychologowie wiedzą, że charakter osoby często przejawia się nawet w małych rzeczach. Jak trzymasz ręce, jak chwytasz poręcz, a nawet jak nosisz swoją torbę. Nie żartujemy. W tym drugim przypadku mamy nawet fajny test.

Po prostu wybierz, w jaki sposób wolisz nosić swoją torbę. A my powiemy Ci, jaką jesteś osobą.

foto: vazhnoznat.com

1. Osoby wybierające plecaki zamiast toreb kochają przygodę, kieruje nimi chęć nauczenia się czegoś nowego. Mają niesamowite połączenie spontaniczności i niezawodności.

foto: vazhnoznat.com

2. Osoby, które wolą nosić torbę w ręku, zawsze starają się zachować kontrolę nad sytuacją. Często kieruje nimi strach, że coś może nie pójść tak, jak zaplanowali. Zwykle są szczerzy i spontaniczni, a ponad wszystko cenią bliskich.

foto: vazhnoznat.com

3. Taktyczni i ostrożni ludzie. Wiedzą, jak mówić prawdę wprost, aby nie urazić uczuć innych ludzi. Jednak nie komunikują się tak bardzo z ludźmi, spędzając czas zakopując się w książkach.

foto: vazhnoznat.com

4. Tacy ludzie nie ufają otaczającemu ich światu i ludziom, starają się trzymać najcenniejsze rzeczy blisko siebie. Jednocześnie oni sami są osobowościami hojnymi i otwartymi, ceniącymi ponad wszystko szczerość i altruizm.

foto: vazhnoznat.com

5. Twórcze i nieco dzikie osoby, które najbardziej cenią sobie wolność. Są zawsze interesujący dla innych, potrafią inspirować innych do osiągnięć.

foto: vazhnoznat.com

Wszystko to może wydawać się naciągane, ale jest w tym ziarno prawdy. W końcu ludzie są dość przewidywalnymi stworzeniami.

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com