Przynajmniej czasami, ale każdy potrzebuje porady. Niektórzy w ogóle nie wiedzą, jak poprosić o pomoc, więc mają szczęście, jeśli w pobliżu jest przyjaciel, który na czas znajdzie odpowiednią poradę. A jednak niestety nie każdy jest w stanie udzielić właściwej porady.

Byk

Przedstawiciele tego znaku zawsze będą z tobą szczerzy, jeśli przyjdziesz do nich po pomoc. Będą starać się znaleźć porady na podstawie własnego doświadczenia.

Z reguły Byk bardziej uzasadnia, dlaczego nie warto robić czegoś w ten czy inny sposób. Nie narzucają swojego punktu widzenia, ale starannie wszystko wyjaśniają. Bardzo łatwo jest być szczerym z Bykiem, chcesz mu zaufać.

Rak

Są bardzo związani emocjonalnie ze swoimi bliskimi, dlatego zawsze są gotowi pomóc i doradzić coś naprawdę wartościowego.

W swoich radach Raki próbują wyjaśnić, w jaki sposób Twoje działanie może wpłynąć nie tylko na Ciebie, ale także na ludzi wokół Ciebie. Przedstawiciele tego znaku są bardzo dobrze zorientowani w sprawach miłosnych, więc w tym temacie z pewnością będą w stanie pomóc Ci na najwyższym poziomie.

Lew

Lwy doskonale zdają sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą wyniknąć ze złych decyzji. Dlatego starają się chronić bliskich przed powtórzeniem własnych błędów.

Udzielając rad, Lew stawia się na twoim miejscu, więc dokładnie zastanawia się, co należy powiedzieć i zrobić w określonej sytuacji. Lwy nie boją się popełniać w życiu błędów, ponieważ to z tych błędów wyciągają wnioski na przyszłość.

Waga

Przedstawiciele tego znaku wiedzą, jak spojrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia. Dlatego ich rady są szczególnie cenne. Waga pomoże Ci znaleźć kompromis i podjąć uczciwą i wyważoną decyzję. Waga to mistrz doradzania!

Ryby

Wiedzą, jak udzielić rady nawet w sytuacjach, w których sami nigdy nie byli. Chodzi o to, że bardzo dobrze rozumieją emocje, są wyjątkowo empatyczni.

Ryby wiedzą, że każda decyzja nie jest łatwa, szczególnie jeśli chodzi o kwestie miłosne. Posłuchaj uważnie, bo rada Ryb z pewnością Ci pomoże!

Główne zdjęcie: google.com