Każdy z nas jest zainteresowany tym, aby wiedzieć o każdym znaku zodiaku, jaki rodzaj przeznaczenia jest z góry określony przez los. Jak on nas sprawdza. Jeśli los rozdziela nasze życie w coś w rodzaju czarno-białego paska, dziś niebo jest jasne, a jutro są chmury - i to jest życie, to niektóre znaki zodiaku mają jednolity czarny pasek. Ich problemy mnożą się jak grzyby po deszczu. W dzisiejszym artykule dowiemy się, kto ma szczęście i jak!

Baran

Główny problem komplikujący życie wszystkich Baranów to jest kategoryczność na tle tendencji do wyolbrzymiania. Potrafią wyolbrzymić drobne problemy do globalnych rozmiarów, za którymi rozwiązania leżące na powierzchni nie są widoczne. Takie podejście do życia kumuluje problemy. Krewni i bliscy nie spieszą się od razu na ratunek Baranom, ponieważ wielokrotnie napotykali ich niekontrolowaną agresję, osiągająca prawie sadyzm.

Barany sami cierpią z powodu swojej destrukcyjnej furii, doprowadzając ich do skrajności, od hiperodpowiedzialności po samozaparcie. Nie tolerują sprzeciwu, rzadko przyznają się do błędu i nieustannie dążą do autoafirmacji. Aby poprawić relacje ze swoim przeznaczeniem, przy okazji trzeba będzie nauczyć się cierpliwości. Kontrolowanie własnych emocji i działań, umiejętność poddawania się i rozwiązywania problemów z zimną głową znacznie uprości życie Baranów.

Bliźnięta

Bliźnięta mają dwie główne przeszkody w drodze do szczęśliwego życiu – zmienność i skłonność do fatalizmu. Ich nastrój nie podlega logice i regularności, więc nie każdy chce sobie z nimi radzić, bojąc się, że zostanie oszukany. Bliźnięta nie robią tego ze złości.

Po prostu w pewnym momencie zmieniają zdanie tylko z powodu pewnych okoliczności. Kiedy w rezultacie zawodzą, nie szukają źródła swoich problemów. Lubią myśleć, że to jest wynikiem zbiegu okolicznośći.

Nie przyczynia się do sukcesu Bliźniąt i ich wrodzony egocentryzm. Świat ich zdaniem powinien kręcić się tylko wokół nich. A jeśli ktoś czuje się z tego powodu źle, to jest to wyłącznie jego problem. Los z reguły odwraca się plecami do aroganckich osób, a aby zobaczyć jego twarz, Bliźnięta będą musieli nauczyć się brać odpowiedzialność za swoje życie we własne ręce.

Rak

Szczęście Raka jest utrudnione przez nadmierną ostrożność i predyspozycje do nieaktywnego marzycielstwa. Raki mają wiele pozytywnych cech i bogate doświadczenie życiowe, jednak najczęściej nie mogą wykorzystać tego bagażu do rozwoju i osiągania porządanych wysokości, a wykorzystują, aby schować się w swoim pancerzu. Los rozpieszcza tych, którzy nieustraszenie zmierzają do celu i nie boją się stworzonych fantomów. Skłonność Raków do głęboko pesymistycznej analizy, te znane „jeden krok do przodu i dwa do tyłu zawsze” utrzymają je na marginesie życia.

Aby stać się ulubieńcami losu, Raki będą musieli posłużyć się przysłowiem, zgodnie z którym powinien myśleć koń – ma większą głowę. Przedstawiciele znaku powinni z większą pewnością wyznaczać cele, działać aktywniej i iść naprzód bez oglądania się za siebie i na bezpieczny „pamcerz”. On oczywiście chroni, ale nie tylko przed problemami, ale też przed życiem.

Waga

Waga całe życie walczyła z pokusą, by udawać, a nie być. Są bardzo zależni od opinii innych, dlatego zrobią wszystko i pójdą na każde oszustwo, aby zdobyć pochwałę, aprobatę, podziw i zachętę.

Będąc w ciągłej gotowości uzasadnienia stawianych oczekiwań, Wagi tracą zbyt dużo energii twórczej, dlatego nie są w stanie realizować własne pomysły. Mogą jedynie ucieleśniać i rozwijać pomysły i projekty innych ludzi.

Wadze trudno jest poradzić sobie z mnogością kompleksów, które skutkują nieusuwalnym poczuciem winy, nieumiejętnością odmawiania, brakiem zaangażowania i niestabilną wolą.

Z takim zestawieniem trudnych cech nie mogą złapać fali szczęścia. Zasłużyć na szczęście Wagom pomoże porzucenie wielu punktów widzenia, rozwój własnej opinii i umiejętność wykorzystania jej do podejmowania ważnych decyzji.

Skorpion

Swoje przeznaczenie Skorpiony tworzą samodzielnie. Jednak nie będąc fanami łatwych sposobów, często celowo proszą o kłopoty, ponieważ szczerze wierzą, że szczęście nigdy nie jest łatwe. Skorpiony są bardzo odporne na przeciwności losu i mają niesamowitą zdolność odradzania się z popiołów. Tylko dzięki takiej woli życia los uważa ich za godnych rywali. Jednak to sprawia, że życie staje się trudniejsze.

Skorpiony nie są przyzwyczajone do poddania się, nawet jeśli sam los tego wymaga - ich upór jest niezachwiany. Poza tym są indywidualistami, którzy nie tolerują fundamentów i gardzą opinią tłumu.

Niemożliwość ugięcia się pod zmiennym światem jest oczywiście głównym problemem. Często poświęcenie i wytrwałość Skorpiona torują drogę do zwycięstwa, ale często los oddaje swoje pozycje bez walki tym, którzy wiedzą, jak ustąpić na czas i zgadzają się na rozsądny kompromis.

Ryby

Korzeniem wszystkiego zła Ryb jest rzucanie się między skrajnościami. Niektóre z nich podatne do melancholii i wrażliwości na wszelkie przejawy życia )zarówno pozytywne, jak i negatywne).

Inni wręcz przeciwnie, mają nerwowy i energiczny charakter, żyją w ciągłym wyczerpującym napięciu. Nieustanna walka z przeszkodami losu często prowadzi do wyczerpania psychicznego i fizycznego.

Oddają całą siłę, udowadniając swoje prawo do szczęścia, a często stają się zakładnikami własnych przekonań, że im więcej ich daję, tym bardziej zasługuję na szczęście. Więc kiedy pojawiają się problemy, szczerze nie rozumieją dlaczego.

Przyzwyczajając się do napływu kłopotów, Ryby są w stanie zobaczyć znak w każdej nieprzewidzianej sytuacji i panikować z byle powodu. Aby los przestał być wyrokiem dla Ryb, powinni zwrócić się do siebie, nauczyć się lepiej rozumieć swoją duszę i przestać być ofiarami własnego zniszczenia.

Główne zdjęcie: google.com